Dwa miliony obserwujących Joannę Jędrzejczyk na Instagramie

In Media, Media społecznościowe On
- Updated
joanna jędrzejczyk zarobki
fot.instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, jest bardzo popularną postacią nie tylko w Polsce. Liczba obserwujących jej poczynania na Instagramie przekroczyła już 2 miliony.

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, zakończyła już sportową karierę, ale cały czas prężnie działa w biznesie i rozwija swoje projekty. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Liczba obserwujących ją osób w serwisie Instagram przekroczyła właśnie 2 miliony. Popularna JJ działa również aktywnie na innych platformach. Na Facebooku jej poczynania śledzi ponad 831 tysięcy osób, a w serwisie X ponad 330 tysięcy. Joanna działa też na TikToku, gdzie obserwuje ją ponad 113 tysiące osób.

Joanna jest najchętniej obserwowaną w mediach społecznościowych zawodniczką MMA z Polski. W roku 2017 Mamed Khalidov, jako pierwszy zawodnik z Polski, uzyskał wynik ponad miliona osób obserwujących w serwisie Facebook. Na Instagramie poczynania Mameda śledzi natomiast ponad 536 tysięcy osób. Mariusz Pudzianowski w tym serwisie ma ponad 733 tysiące obserwujących, a na Facebooku nieco ponad 1,1 miliona.

Joanna Jędrzejczyk w roku 2014 dostała się do UFC, a rok później wywalczyła pas mistrzowski wagi słomkowej. Tytuł obroniła pięć razy, a utraciła go w roku 2017 w walce z Rose Namajunas. Ostatecznie Joanna zakończyła karierę mają na swoim koncie 21 stoczonych pojedynków, z których 16 wygrała.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu