Dwa miliony obserwujących Joannę Jędrzejczyk na Instagramie

In Media, Media społecznościowe On
- Updated
joanna jędrzejczyk zarobki
fot.instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, jest bardzo popularną postacią nie tylko w Polsce. Liczba obserwujących jej poczynania na Instagramie przekroczyła już 2 miliony.

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, zakończyła już sportową karierę, ale cały czas prężnie działa w biznesie i rozwija swoje projekty. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Liczba obserwujących ją osób w serwisie Instagram przekroczyła właśnie 2 miliony. Popularna JJ działa również aktywnie na innych platformach. Na Facebooku jej poczynania śledzi ponad 831 tysięcy osób, a w serwisie X ponad 330 tysięcy. Joanna działa też na TikToku, gdzie obserwuje ją ponad 113 tysiące osób.

Joanna jest najchętniej obserwowaną w mediach społecznościowych zawodniczką MMA z Polski. W roku 2017 Mamed Khalidov, jako pierwszy zawodnik z Polski, uzyskał wynik ponad miliona osób obserwujących w serwisie Facebook. Na Instagramie poczynania Mameda śledzi natomiast ponad 536 tysięcy osób. Mariusz Pudzianowski w tym serwisie ma ponad 733 tysiące obserwujących, a na Facebooku nieco ponad 1,1 miliona.

Joanna Jędrzejczyk w roku 2014 dostała się do UFC, a rok później wywalczyła pas mistrzowski wagi słomkowej. Tytuł obroniła pięć razy, a utraciła go w roku 2017 w walce z Rose Namajunas. Ostatecznie Joanna zakończyła karierę mają na swoim koncie 21 stoczonych pojedynków, z których 16 wygrała.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu