Prime Time Wrestling – debiut nowej marki już w październiku

In Inne dyscypliny, WWE On
- Updated

W październiku na polskim rynku zadebiutuje organizacja Prime Time Wrestling, zajmująca się organizacją wydarzeń tzw. pro wrestlingu.

Założona przez Arkadiusza Pawłowskiego i Marcina Rzeźniczka organizacja planuje swój start 9 października w Chorzowie. Twórcy marki zapewniają, że podczas ich wydarzeń na oczach publiczności rozgrywać się będą efektowne pojedynki barwnych postaci przepełnione karkołomnymi akrobacjami i niesamowitymi zwrotami akcji, a wszystko to stworzy nietuzinkową fabułę rodem z najlepszych filmów sensacyjnych.

Wśród zawodników występujących na pierwszej gali mają pojawić się światowe gwiazdy wrestlingu, aby w ringu zmierzyć się z najlepszymi pośród polskich atletów.

Pierwszym ogłoszonym zagranicznym zawodnikiem jest Chris Masters, aktualnie występujący w NWA (federacji, której właścicielem jest frontman legendarnej kapeli The Smashing Pumpkins, Billy Corgan), gdzie jest posiadaczem pasa mistrzowskiego NWA National Championship. W przeszłości ten sam tytuł zdobywały takie wrestlingowe legendy jak m.in. Paul Orndorff, Larry Zbyszko, Ted DiBiase czy Dusty Rhodes. W przeszłości Masters należał do rosteru WWE, gdzie jego wyższość w ringu musiały uznać takie gwiazdy jak np. budzący grozę Kane. Na gali PTW amerykański zawodnik zmierzy się z Robertem Starem, najbardziej utytułowanym polskim wrestlerem ostatnich lat.

Axel Tischer (wcześniej znany jako Alexander Wolfe) to drugi znany zawodnik, który pojawi się w Chorzowie. Jeszcze w maju tego roku reprezentował jedną z najbardziej cenionych federacji na świecie – NXT i pojawiał się na tygodniówkach WWE: Smackdown i RAW.

Nick Aldis to niezwykle utytułowany wrestler, którego PTW zapowiedziało na październikową galę. W przeszłości zdobywał najwyższe laury w takich federacjach jak TNA (tam jako Magnus) czy New Japan Pro-Wrestling. 29 sierpnia tego roku stracił jeden z najbardziej prestiżowych pasów mistrzowskich w świecie wrestlingu, NWA Worlds Heavyweight Championship. Przegrana ta jednak nie przynosi wstydu, bo Aldis mistrzem był aż 1043 dni!

W historii high flyingu, czyli stylu wrestlingu opartego na imponujących akrobacjach, było wielu wybitnych zawodników, ale mało który skakał wyżej, lądował pewniej i dokręcał śruby skuteczniej niż „Wonderkid” Jonny Storm. Weteran europejskiej i światowej sceny pro wrestlingu, który zdobywał poklask i uznanie w każdym miejscu w którym się pojawił marzy o tym, by zaprezentować naszej publiczności swój nietuzinkowy styl walki i podbić serca polskich fanów i fanek. Walki Jonny’ego Storma to wielki rollercoaster emocji i wszyscy jesteście zaproszeni na przejażdżkę!

W Chorzowie będziemy też mogli oglądać Joe E. Legenda. Jest on pierwszym mistrzem w historii polskiego pro wrestlingu, człowiekiem, który zjeździł świat wzdłuż i wszerz osiągając spektakularne sukcesy wszędzie gdzie się pojawił i miał swój udział w trenowaniu najlepszych zawodników na tej planecie takich jak Edge, Christian czy Trish Stratus. Ponad 80 pasów mistrzowskich w wrestlingowym CV i wielki apetyt na to, by ta liczba była jeszcze większa.

Pierwsza gala Prime Time Wrestling odbędzie się już 9 października 2021 r. w Hali MORiS w Chorzowie. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Chorzowa, Andrzej Kotala.

źródło: PTW

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Leave a reply:

Mobile Sliding Menu