Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

In Media, Programy On

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W przeddzień tego wydarzenia widzowie otrzymają wyjątkową okazję, aby zobaczyć, jak wyglądały przygotowania oraz poznać przewidywania głównych bohaterów walki wieczoru.

Na kanale YouTube Canal+ udostępniono pierwszy odcinek serialu Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story. Premiera drugiego odcinka serialu już w piątek 23 lutego o 17:00 w CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 5 oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online.

– Gdy się urodziłem mój ojciec wziął mnie na ręce i powiedział do mamy: Hanka, to będzie bokser! – wspomina Tomasz Adamek.

Mordercze treningi, wzloty i upadki, osobiste historie i sytuacje, które kształtowały ich charakter – to wszystko i wiele więcej kibice będą mogli obejrzeć w najnowszej, trzyodcinkowej produkcji zatytułowanej CHALIDOW VS. ADAMEK. KSW EPIC STORY. Serial pozwoli spojrzeć na obu sportowców nie tylko jako na mistrzów sportów walki, lecz również odsłoni bardziej prywatne aspekty ich życia. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć opinie byłych wybitnych sportowców oraz ekspertów, w tym m.in. Michała Materli, Mateusza Borka, Andrzeja Kostyry czy Przemysława Salety.

– Są ludzie, którzy nie muszą skończyć trzech kierunków na studiach, a mają w sobie prawdę, mają w sobie charyzmę, mają moc i magnetyzm do zarażania drugiego człowieka czy widza! – mówi Mateusz Borek.

Materiał zostanie wzbogacony o archiwalne nagrania z biblioteki CANAL+, na których widzowie będą mogli zobaczyć pierwsze kroki Tomasza Adamka na bokserskich ringach. Fani będą mieli również okazję oglądać prywatne ujęcia Mameda Chalidowa, ukazujące jego pierwsze walki i początek wielkiej kariery. Całość będzie opatrzona sentymentalnymi komentarzami głównych bohaterów  walki wieczoru gali XTB KSW EPIC.

– Na początku była pasja, miłość do tego sportu. Talent dostrzegli trenerzy. Ja po trzech porażkach chciałem przestać to robić. Powiedziałem sobie, że to nie jest dla mnie i chciałem podziękować. Oni powiedzieli: Mamed, Ty masz talent i nie możesz tego zostawić! Takie słowa bardzo mocno budują. W tym sporcie liczy się nie tylko sytuacja fizyczna, ale mentalna. – dodaje Mamed Chalidow.

You may also read!

almma

ALMMA 241 Lądek Zdrój

Amatorska Liga MMA wraca z kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się na Dolnym Śląsku. 20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Lądka

Read More...

UFC 300: Pereira vs Hill – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 300: Pereira

Read More...

Salahdine Parnasse: „Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi”

Salahdine Parnasse. Fot. KSW Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, już 6 kwietnia stanie

Read More...

Mobile Sliding Menu