Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską z MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

mma polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska będą dalej działać razem.

Od roku 2022 Polska Spółka Gazownictwa jest sponsorem głównym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również reprezentacji Polski. W tym czasie kadra Polski z sukcesami rywalizowała w mistrzostwach świata i Europy. Stowarzyszenie MMA Polska zorganizowało dwa turnieje rangi krajowej, na których pojawiła się rekordowa liczba zawodników oraz przygotowało kolejne szkolenie z zakresu pracy sędziego MMA.

Owocna współpraca pomiędzy Polską Spółką Gazownictwa a Stowarzyszeniem MMA Polska doprowadziła do przedłużenia partnerstwa – PSG nadal będzie sponsorem głównym Stowarzyszenia. Logotyp firmy będzie eksponowany podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych.

Najbliższe zawody organizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska w ramach współpracy z PSG odbędą się już 27 maja. W 7. Mistrzostwach MMA, które zostaną zorganizowane w Grodzisku Mazowieckim, weźmie udział ponad 500 zawodników z całej Polski.

PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 170-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest jednym z największych w Europie operatorów systemu dystrybucyjnego gazu. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów.

Stowarzyszenie MMA Polska jest organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Stowarzyszenie łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

Mobile Sliding Menu