Puchar Polski MMA 2024

In Wydarzenia On

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia. Tym razem zawita do Żyrardowa.

Zapraszamy do Żyrardowa na Puchar Polski MMA 2024 – jedno z najważniejszych wydarzeń amatorskiego MMA w Polsce – już w sobotę 11 maja 2024. Zawody pod patronatem Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki oraz Polskiego Związku Ju-Jitsu odbędą się na hali sportowej Aqua Żyrardów przy ul. Rotmistrza Pileckiego 25. W ramach Pucharu Polski MMA 2024 rozegrane zostaną turnieje MMA w formułach: Kadet Chłopcy, Kadet Dziewczęta, Junior Mężczyzn, Junior Początkujący Mężczyzn, Junior Kobiet, Ograniczona Formuła Senior Kobiet, Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn, Początkujący Mężczyzn, Full Contact MMA Kobiet i Mężczyzn oraz Striking MMA Kobiet i Mężczyzn. Dodatkowo rozegrane zostaną walki w formule pięściarskiej – SUPER FIGHT – przeznaczone dla zawodników pełnoletnich, bez walk zawodowych, którzy mają do 3 lat stażu treningowego (do udziału w walce pięściarskiej nie jest wymagana przynależność klubowa).

Całe zawody będą transmitowane na żywo w internecie.

W dniu zawodów odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres slawomir.cypel@o2.pl do dnia 9.05.2024 r. do godz. 18:00.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu