Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

In Współpraca, Zawodnicy On
- Updated

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football. Światowej sławy zawodnik MMA chce swoim doświadczeniem i kulturą pracy wesprzeć wrocławski zespół w walce o mistrzostwo Europy, a także zaangażować się w szereg wspólnych aktywności – pierwszą z nich jest wspólny wideoklip.

Jan Błachowicz to postać doskonale znana nie tylko w Polsce, ale również na świecie, a przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Polak ma na swoim koncie mistrzowski pas największej światowej federacji MMA – UFC, a także tytuły mistrzowskie zdobyte wcześniej w rodzimej KSW. Teraz Błachowicz chce wesprzeć Panthers Wrocław w ich walce o mistrzostwo Europy – przede wszystkim jako mentor. Kluczowym punktem współpracy będzie rzut monetą przed meczem otwarcia sezonu w wykonaniu Błachowicza 26 maja na Tarczyński Arenie.

– Współpraca z żywą legendą światowego MMA napawa nas wielką dumą. Jan Błachowicz wesprze nas przede wszystkim pod względem doświadczenia i mentoringu. Chcielibyśmy, aby pokazał naszym zawodnikom, jak należy podchodzić do wyzwań, aby wygrywać. Naszym celem – podobnie jak u Janka – jest międzynarodowy sukces, dlatego niezwykle cieszymy się z jego wsparcia. Sił z pewnością nam nie zabraknie! – opowiada Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Panthers Wrocław to czołowy klub futbolu amerykańskiego w Europie. Zespół reprezentuje Polskę w prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach European League of Football, w których biorą udział jedynie najsilniejsze drużyny futbolu amerykańskiego z najsłynniejszych europejskich metropolii – m.in. Berlina, Wiednia, Paryża, Mediolanu, Pragi czy Madrytu.

Współpraca ma także wymiar promocyjny. Panthers Wrocław wraz z Janem Błachowiczem przygotowali szereg atrakcji dla kibiców, które zdradzą już wkrótce.

Walka o tytuł mistrzowski, niezależnie od dyscypliny wymaga konsekwencji i determinacji, a o ostatecznym zwycięstwie mogą decydować centymetry i ułamki sekund. Wierzę, że Panthers Wrocław sięgną po najwyższe trofeum. Chociaż każdy mecz ma znaczenie, to otwarcie sezonu jest wydarzeniem wyjątkowym i magicznym. Nie mogę się doczekać, by wykonać rzut monetą, a następnie zasiąść na trybunach i czuć tę atmosferę. 26 maja na Tarczyński Arena bądźmy razem! – mówi sam Jan Błachowicz.

Panthers Wrocław rozpoczną sezon European League of Football 26 maja od hitowego spotkania na Tarczyński Arenie. Ich przeciwnikami będą goście ze stolicy Niemiec – ekipa Berlin Thunder. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży. Polsko-niemiecki pojedynek będzie transmitowany na żywo w telewizji. Pozostałe mecze domowe zespół rozegra na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Arek Wrzosek: „Nie da się zestawić mnie z większym nazwiskiem”

Arkadiusz Wrzosek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 94 do okrągłej klatki powróci Arkadiusz Wrzosek i

Read More...

Mobile Sliding Menu