Grupa Azoty Puławy sponsorem 8. Mistrzostw MMA

In Marketing, Sponsoring On

mma polska

Grupa Azoty Puławy została sponsorem 8. Mistrzostw MMA, które odbędą się 28 października w Gliwicach.

8. Mistrzostwa MMA odbędą się już 28 października właśnie w Gliwicach. Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii przybędzie ze swoimi zawodami do tego miasta. Turniej zostanie zorganizowany w Małej Arenie PreZero Arena Gliwice przy ul. Akademicka 50, jednym z najnowocześniejszych
i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Sponsorem tego wydarzenia została Grupa Azoty Puławy.

Grupa Azoty Puławy jest liderem branży nawozowo-chemicznej z ponad 60-letnią historią działalności. Obecnie jest największym w Polsce oraz drugim w Unii Europejskiej producentem nawozów azotowych. Jest też jedynym polskim, a trzecim w Europie producentem melaminy. Jako jedyna w Polsce produkuje nadtlenek wodoru, jest też znaczącym krajowym producentem gazów technicznych w tym dwutlenku węgla – ONECON oraz stałego dwutlenku węgla – COOLANT, które dostarczane są m.in. do największych koncernów spożywczych.

Grupa Azoty Puławy jest największą spółką w Grupie Azoty. Według najnowszych rankingów znajduje się w czołówce firm Lubelszczyzny pod względem osiąganych przychodów.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu