Grupa Azoty Puławy sponsorem 8. Mistrzostw MMA

In Marketing, Sponsoring On

mma polska

Grupa Azoty Puławy została sponsorem 8. Mistrzostw MMA, które odbędą się 28 października w Gliwicach.

8. Mistrzostwa MMA odbędą się już 28 października właśnie w Gliwicach. Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii przybędzie ze swoimi zawodami do tego miasta. Turniej zostanie zorganizowany w Małej Arenie PreZero Arena Gliwice przy ul. Akademicka 50, jednym z najnowocześniejszych
i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Sponsorem tego wydarzenia została Grupa Azoty Puławy.

Grupa Azoty Puławy jest liderem branży nawozowo-chemicznej z ponad 60-letnią historią działalności. Obecnie jest największym w Polsce oraz drugim w Unii Europejskiej producentem nawozów azotowych. Jest też jedynym polskim, a trzecim w Europie producentem melaminy. Jako jedyna w Polsce produkuje nadtlenek wodoru, jest też znaczącym krajowym producentem gazów technicznych w tym dwutlenku węgla – ONECON oraz stałego dwutlenku węgla – COOLANT, które dostarczane są m.in. do największych koncernów spożywczych.

Grupa Azoty Puławy jest największą spółką w Grupie Azoty. Według najnowszych rankingów znajduje się w czołówce firm Lubelszczyzny pod względem osiąganych przychodów.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu