Salahdine Parnasse: „Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi”

In Areny, Biznes On
- Updated
Salahdine Parnasse. Fot. KSW

Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, już 6 kwietnia stanie do kolejnego starcia w okrągłej klatce. Tym razem zawalczy na swoim terenie, w Paryżu.

Już w najbliższą sobotę organizacja KSW po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Francji. Gala XTB KSW 93 odbędzie się w Paryżu, w hali Adidas Arena. Podczas debiutanckiego eventu KSW nad Loarą fani zobaczą w okrągłej klatce fenomenalnego czempiona kategorii lekkiej i piórkowej, Salahdine’a Parnasse’a, który liczy na wsparcie swojej publiczności.

– To będzie naprawdę duża gala, pierwszy raz będę walczył we Francji pod banderą KSW. To będzie wielkie wydarzenie – mówi Salahdine. – Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi i kibice będą mnie mocno wspierać. Minęło dużo czasu od mojej ostatniej walki we Francji. Stworzyłem tu swoją publiczność. Ludzie nie mogą doczekać się tego starcia, będą ze mną, dodadzą mi sił i poprowadzą do wygranej.

Podczas gali w Paryżu rywalem Parnasse’a będzie Valeriu Mircea, tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW.

– Valeriu jest dobrym zapaśnikiem z chaotyczną stójką. Jest eksplozywny i agresywny – przyznaje Salahdine. – Stoczył świetną walkę z Romanem Szymańskim, z którym ja również wygrałem. Jest silny, ale siła to nie wszystko. Ja z kolei jestem od niego szybszy, do tego myślę, że również jestem silnym zawodnikiem. Ostatecznie wszystko pokaże walka.

Salahdine Parnasse jest prawdziwym fenomenem świata MMA i jedną z największych gwiazd organizacji KSW. Zjawiskowo walczący Francuz stoczył do tej pory dwadzieścia pojedynków i osiemnaście z nich wygrał.

– Będzie wojna w klatce. Zrobię dobre show – zapowiada Salahdine. – Wszystkie moje walki są ładne dla oka. Spróbuję powtórzyć to w Paryżu.

Do walki Salahdine’a Parnasse’a z Valeriu Mirceą dojdzie już 6 kwietnia w hali Adidas Arena.

źródło: kswmma.com

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu