Gala UFC 299 na antenie Polsatu Sport

In Media, Transmisje On
mateusz gamrot
Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot

Stacja Polsat Sport będzie emitować transmisję nie tylko karty głównej gali UFC 299, ale również starcia z karty wstępne, w których zawalczą Polacy.

Telewizja Polsat przedłużyła właśnie swoją współpracą z największym promotorem MMA na świecie czyli z UFC. Amerykańska organizacja, skupiająca w swoich szeregach najlepszych zawodników i zawodniczki, szykuje się do okrągłego jubileuszu i numerowanej gali oznaczonej liczbą 300. Zanim to jednak nastąpi, już w nocy z 9 na 10 marca w Miami odbędzie się UFC 299, na której wystąpi dwóch Polaków.

Typowany na przyszłego mistrza w wadze lekkiej – Mateusz Gamrot – zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem. Z kolei rywalem widowiskowo walczącego Michała Oleksiejczuka będzie Michel Pereira. Fanów czeka więc podwójna konfrontacja polsko-brazylijska, ale na tym emocje w Miami się nie skończą! Karta walk gali UFC 299 wypełniona jest gwiazdami mma z całego świata. W walce wieczoru Sean O’Malley będzie bronił tytułu mistrza kategorii koguciej w starciu z Marlonem Verą. W stolicy stanu Floryda do oktagonu UFC wejdą także między innymi Dustin Poirier (waga lekka) czy Curtis Blaydes (waga ciężka).

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu