Fame MMA planuje sprzedaż akcji poprzez Emiteo

In Biznes, Finanse On

Organizacja Fame MMA planuje pozyskać dodatkowe pieniądze z rynku, emitując swoje akcje poprzez platformę crowfundingową Emiteo.

Organizacja Fame MMA, która przygotowała do tej pory 12 gal, podczas który rywalizują najczęściej postaci znane z serwisu YouTube lub inny tzw. celebryci, postanowiła mocniej rozwinąć skrzydła i pozyskać dodatkowe finansowanie z rynku. Na razie sprzedaż akcji na platformie Emiteo się nie rozpoczęła, ale zainteresowani mogą wskazać jaką kwotę chcieliby zainwestować w Fame MMA.

Jak napisał na Emiteo Krzysztof Rozpara, prezes Fame:

– W przeciągu dwóch lat marka Fame MMA stała się kluczowym graczem na rynku MMA wśród federacji sportowo‑rozrywkowych w Europie. Od pierwszej gali, która odbyła się w Koszalinie 30 czerwca 2018 roku, minęło dwa i pół roku. Jednak dla nas, w tym czasie minęła cała epoka, w trakcie której uczyliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie, goniąc inne federacje. Dziś jest inaczej. Teraz to my wyznaczamy trendy i tak też robimy w tym wypadku. Po raz pierwszy w historii polskich sportów walki, każdy będzie mógł stać się ich częścią, stając się akcjonariuszem Fame MMA S.A.

Na platformie możemy przeczytać też, że średni sprzedać subskrypcji pay-per-view gal Fame wynosi 480 tysięcy, a szacunkowa liczba odbiorców transmisji live gali Fame MMA 10 wyniosł 3 250 000.

Warto przypomnieć, że na platformie Emiteo w tym roku zadebiutował klub piłkarski KTS Weszło kierowany przez Krzysztofa Stanowskiego. Klub w zaledwie 90 minut zebrał na swoją działalność kwotę 4,5 miliona złotych.

W tym roku Fame przygotowało cztery wydarzenia. Ostatnia gala, Fame MMA 12, odbyła się 20 listopada z Ergo Arenie.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn Fame MMA planuje sprzedaż akcji poprzez Emiteo

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu