Fame MMA planuje sprzedaż akcji poprzez Emiteo

In Biznes, Finanse On

Organizacja Fame MMA planuje pozyskać dodatkowe pieniądze z rynku, emitując swoje akcje poprzez platformę crowfundingową Emiteo.

Organizacja Fame MMA, która przygotowała do tej pory 12 gal, podczas który rywalizują najczęściej postaci znane z serwisu YouTube lub inny tzw. celebryci, postanowiła mocniej rozwinąć skrzydła i pozyskać dodatkowe finansowanie z rynku. Na razie sprzedaż akcji na platformie Emiteo się nie rozpoczęła, ale zainteresowani mogą wskazać jaką kwotę chcieliby zainwestować w Fame MMA.

Jak napisał na Emiteo Krzysztof Rozpara, prezes Fame:

– W przeciągu dwóch lat marka Fame MMA stała się kluczowym graczem na rynku MMA wśród federacji sportowo‑rozrywkowych w Europie. Od pierwszej gali, która odbyła się w Koszalinie 30 czerwca 2018 roku, minęło dwa i pół roku. Jednak dla nas, w tym czasie minęła cała epoka, w trakcie której uczyliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie, goniąc inne federacje. Dziś jest inaczej. Teraz to my wyznaczamy trendy i tak też robimy w tym wypadku. Po raz pierwszy w historii polskich sportów walki, każdy będzie mógł stać się ich częścią, stając się akcjonariuszem Fame MMA S.A.

Na platformie możemy przeczytać też, że średni sprzedać subskrypcji pay-per-view gal Fame wynosi 480 tysięcy, a szacunkowa liczba odbiorców transmisji live gali Fame MMA 10 wyniosł 3 250 000.

Warto przypomnieć, że na platformie Emiteo w tym roku zadebiutował klub piłkarski KTS Weszło kierowany przez Krzysztofa Stanowskiego. Klub w zaledwie 90 minut zebrał na swoją działalność kwotę 4,5 miliona złotych.

W tym roku Fame przygotowało cztery wydarzenia. Ostatnia gala, Fame MMA 12, odbyła się 20 listopada z Ergo Arenie.

You may also read!

daniel-rutkowski

“Styl życia, praca, wszystko” – Daniel Rutkowski o walczeniu

Daniel Rutkowski. Fot. KSW Podczas gali KSW 73 do klatki powróci Daniel Rutkowski, numer jeden rankingu

Read More...
szymon-kołecki

“To nie był jakiś finansowy kokos” – Kołecki o walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki. Fot. KSW Szymon Kołecki nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale

Read More...
Przemysław Saleta

“Pomysłów będzie coraz więcej” – Saleta o tzw. freak fightach

Zdaniem Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w boksie zawodowym, rynek tzw. freak fightów będzie się dalej rozwijał i dostarczał

Read More...

Mobile Sliding Menu