ALMMA 241 Lądek Zdrój

In Wydarzenia On

almma

Amatorska Liga MMA wraca z kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się na Dolnym Śląsku.

20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Lądka Zdroju na ALMMA 241 – Mistrzostwa Dolnego Śląska. W ramach zawodów, które odbędą się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 (ul. Kościelna 31, 57-540 Lądek-Zdrój), rozegrane zostaną turnieje MMA w formułach: Kadet Chłopców, Junior Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Kobiet, Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn oraz Pierwszy Krok Senior Mężczyzn. Dodatkowo rozegrane zostaną walki w formule bokserskiej – przeznaczone dla zawodników pełnoletnich, bez walk zawodowych, którzy mają do 3 lat stażu treningowego (nie jest wymagana przynależność klubowa).
Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

W dniu zawodów o godz. 8:30 odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres slawomir.cypel@o2.pl do dnia 18.04.2024 r. do godz. 18:00.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu