“Jesteśmy dobrem komplementarnym” – Maciej Kawulski o KSW i Fame MMA

In Biznes, Współpraca On

maciej kawulski

O potencjalnej współpracy pomiędzy KSW i Fame MMA mówi się od dawna. Dwóch zawodników KSW miało już okazję walczyć w klatce Fame, a organizacje nie traktują siebie jak konkurencyjnych podmiotów na rynku.

Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, gościł niedawno na gali Fame MMA 12, na której walczył w boksie Marcin Wrzosek, były mistrz KSW. Wcześniej na gali Fame bił się również Borys Mańkowski, który zmierzył się z Normanem Parkiem, byłym zawodnikiem KSW.

Maciej Kawulski ma dobre zdanie na temat Fame MMA, o czym powiedział Arturowi Mazurowi w programie Klatka po klatce.

– Jestem daleki od krytykowania. Bardzo szanuje tych ludzi. Uważam, że wykonują świetną robotę. Uważam, że jest na to rynek. (…) To jest bardzo dobrze wyprodukowane wydarzenie. Jeszcze raz wielki szacunek do twórców, ludzi, którzy przede wszystkim zrozumieli ten rynek.

Mówiąc natomiast o potencjalnej współpracy Maciej Kawulski wyjaśnił na czym miałaby ona polegać.

– Na nie robieniu sobie pod górę. Na zdaniu sobie sprawy, że nie jesteśmy dla siebie konkurencją, że jesteśmy dobrem komplementarnym, że ci ludzie, którzy zobaczą, poczują, smak, zapach wydarzenia dużego sportowego, być może zainteresują się również tym sportem. Na tym, że być może nasi zawodnicy na emeryturze, którzy cały czas będę mieć duży fame, ale niewystarczające możliwości, żeby konkurować o pas i bić się z ludźmi, którzy naprawdę mogą zrobić krzywdę, będą mieli tam miejsce, i być może odwrotnie. Zawsze kiedy jest otwarte serce i głowa, tworzy się platforma do porozumienia.

Organizacja Fame MMA, która przygotowała do tej pory 12 gal, podczas który rywalizują najczęściej postaci znane z serwisu YouTube lub inny tzw. celebryci. W tym roku Fame przygotowało cztery wydarzenia. Ostatnia gala, Fame MMA 12, odbyła się 20 listopada z Ergo Arenie.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn “Jesteśmy dobrem komplementarnym” – Maciej Kawulski o KSW i Fame MMA

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu