One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

In Biznes, Współpraca On
One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA
Chatri Sityodtong, szef One Championship. Fot. One Championship

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z organizacji zajmujących się zarządzaniem amatorskim MMA na świecie.

GAMMA jest młodą organizacją, która powstała w roku 2018 w Amsterdamie, a jej głównym celem jest wprowadzenie mieszanych sztuk walki na igrzyska olimpijskie i rozwój tego sportu w jego amatorskiej wersji.

Chatri Sityodtong, szef One Championship, cieszy się z podpisania porozumienia.

– One Championship jest zachwycony mogąc ogłosić wieloletnią współpracę z GAMMA, niezależnym organem zarządzającym mieszanymi sztukami walki. Cieszymy się z możliwości pomocy w rozwijaniu amatorskiej sceny sztuk walki i zapewnieniu, że wszyscy sportowcy mają odpowiednie podstawy i wsparcie do prowadzenia kariery zawodowej w tym sporcie.

Dzięki podpisanej umowie organizacja One będzie wspierać GAMMA w jej dążeniach i planach związanych z rozwojem amatorskiego MMA.  Dodatkowo w listopadzie roku 2019 zostaną wspólnie zorganizowane amatorskie mistrzostwa świata w Singapurze.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu