Carlo Di Blasi prezesem One Championship we Włoszech

In Biznes, Zmiany kadrowe On

Carlo Di Blasi prezesem One Championship we Włoszech

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła, że Carlo Di Blasi został mianowany prezesem organizacji we Włoszech.

Jako członek kierownictwa organizacji, Di Blasi będzie odpowiedzialny za opracowanie strategii i realizacji działań biznesowych. Zajmie się również pozyskiwaniem i relacjami z kluczowymi klientami, a swoją osobą będzie reprezentował markę na włoskim rynku.

Przed dołączeniem do organizacji jako prezes One Championship we Włoszech, Di Blasi reprezentował Włochy w Międzynarodowym Związku Karate Sportowego (ISKA) i Światowej Federacji Muay (WMF). Był członkiem zarządu Międzynarodowej Federacji Savate (FISAV) i wiceprezesem Global Association of Mixed Martial Arts.

Carlo Di Blasi ma także doświadczenie w organizacji turniejów K1 Italy, Glory Kickboxing, Oktagon i Victory World Series w takich krajach jak: Szwecja, Włochy, Francja, Węgry, Słowacja, Rosja i Białoruś.

Chatri Sityodtong, szef organizacji One komentując rozpoczęcie współpracy z Di Blasim powiedział:

– Carlo jest szanowaną postacią na europejskim rynku sztuk walki i z przyjemnością wręczyłem mu nominację na prezesa One we Włoszech. Nasz organizacja ma ambitne, globalne plany rozwoju i nie mam wątpliwości, że Carlo wykona świetną pracę w swojej nowej roli.

Do tej pory organizacja One skupiała się głównie na rynku azjatyckim i coraz mocniej działa nada sprowadzeniem marki i jej wydarzeń do USA. Mianowanie Di Blasiego na prezesa One we Włoszech jest pierwszym, ważnym ruchem związanym z europejskim rynkiem sportów walki.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu