Carlo Di Blasi prezesem One Championship we Włoszech

In Biznes, Zmiany kadrowe On

Carlo Di Blasi prezesem One Championship we Włoszech

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła, że Carlo Di Blasi został mianowany prezesem organizacji we Włoszech.

Jako członek kierownictwa organizacji, Di Blasi będzie odpowiedzialny za opracowanie strategii i realizacji działań biznesowych. Zajmie się również pozyskiwaniem i relacjami z kluczowymi klientami, a swoją osobą będzie reprezentował markę na włoskim rynku.

Przed dołączeniem do organizacji jako prezes One Championship we Włoszech, Di Blasi reprezentował Włochy w Międzynarodowym Związku Karate Sportowego (ISKA) i Światowej Federacji Muay (WMF). Był członkiem zarządu Międzynarodowej Federacji Savate (FISAV) i wiceprezesem Global Association of Mixed Martial Arts.

Carlo Di Blasi ma także doświadczenie w organizacji turniejów K1 Italy, Glory Kickboxing, Oktagon i Victory World Series w takich krajach jak: Szwecja, Włochy, Francja, Węgry, Słowacja, Rosja i Białoruś.

Chatri Sityodtong, szef organizacji One komentując rozpoczęcie współpracy z Di Blasim powiedział:

– Carlo jest szanowaną postacią na europejskim rynku sztuk walki i z przyjemnością wręczyłem mu nominację na prezesa One we Włoszech. Nasz organizacja ma ambitne, globalne plany rozwoju i nie mam wątpliwości, że Carlo wykona świetną pracę w swojej nowej roli.

Do tej pory organizacja One skupiała się głównie na rynku azjatyckim i coraz mocniej działa nada sprowadzeniem marki i jej wydarzeń do USA. Mianowanie Di Blasiego na prezesa One we Włoszech jest pierwszym, ważnym ruchem związanym z europejskim rynkiem sportów walki.

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 158 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Mamed Khalidov wraca do klatki na KSW 52 w Gliwicach!

Legenda organizacji KSW i były mistrz kategorii średniej, Mamed Khalidov (34-6-2, 14 KO, 16 Sub) wraca do klatki na KSW 52 w

Read More...
ksw 51

KSW 51 odbędzie się w Chorwacji

  Po zagranicznych galach KSW w Londynie i Dublinie, przyszedł czas na kolejną europejską stolicę. KSW 51 odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu. W

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu