Viaplay planuje wyjść z polskiego rynku

In Media, Wyniki medialne On

viaplay

Serwis streamingowy Viaplay, z pośrednictwem którego można oglądać miedzy innymi gale KSW i PFL, ogłosił, że zamierza wyjść z polskiego rynku.

Po tym jak jakiś czas pojawiły się informacje o problemach finansowych Viaplay, marka ogłosiła teraz, że zamierza wyjść między innymi z polskiego rynku. W raporcie Viaplay napisano:

Opuścimy kilka regionów, aby ponownie skoncentrować się na Skandynawii i Holandii.

Na te doniesienia szybko zareagowała organizacja KSW, który kilka miesięcy temu przedłużyła umowę o współpracy z Viaplay. W oświadczeniu polskiej marki można przeczytać:

Viaplay ogłosiło, że zamierza przeprowadzić strategiczną ocenę swojej międzynarodowej działalności, która może doprowadzić do sprzedaży, nawiązania współpracy z innymi firmami lub opuszczenia polskiego rynku. Nie wpłynie to jednak na KSW i nasze bieżące relacje z Viaplay. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Viaplay kontynuuje swoją działalność, a wszystkie kontrakty zostaną wypełnione i w tej kwestii nic się nie zmieni. KSW wciąż stanowi ważną część oferty Viaplay i niezmiennie będzie co miesiąc organizować wydarzenia na najwyższym poziomie.

Aktualnie należąca do Viaplay Group serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. Główną siedzibą firmy jest Sztokholm. Viaplay Group jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.

 

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu