Viaplay planuje wyjść z polskiego rynku

In Media, Wyniki medialne On

viaplay

Serwis streamingowy Viaplay, z pośrednictwem którego można oglądać miedzy innymi gale KSW i PFL, ogłosił, że zamierza wyjść z polskiego rynku.

Po tym jak jakiś czas pojawiły się informacje o problemach finansowych Viaplay, marka ogłosiła teraz, że zamierza wyjść między innymi z polskiego rynku. W raporcie Viaplay napisano:

Opuścimy kilka regionów, aby ponownie skoncentrować się na Skandynawii i Holandii.

Na te doniesienia szybko zareagowała organizacja KSW, który kilka miesięcy temu przedłużyła umowę o współpracy z Viaplay. W oświadczeniu polskiej marki można przeczytać:

Viaplay ogłosiło, że zamierza przeprowadzić strategiczną ocenę swojej międzynarodowej działalności, która może doprowadzić do sprzedaży, nawiązania współpracy z innymi firmami lub opuszczenia polskiego rynku. Nie wpłynie to jednak na KSW i nasze bieżące relacje z Viaplay. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Viaplay kontynuuje swoją działalność, a wszystkie kontrakty zostaną wypełnione i w tej kwestii nic się nie zmieni. KSW wciąż stanowi ważną część oferty Viaplay i niezmiennie będzie co miesiąc organizować wydarzenia na najwyższym poziomie.

Aktualnie należąca do Viaplay Group serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. Główną siedzibą firmy jest Sztokholm. Viaplay Group jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.

 

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

Mobile Sliding Menu