Ponad milion subskrybentów Viaplay w Polsce

In Media, Wyniki medialne On

Grupa Viaplay poinformowała, że w trzecim kwartale tego roku liczba subskrybentów serwisu Viaplay w Polsce przekroczyła milion.

Serwis streamingowy Viaplay, z pośrednictwem którego można oglądać miedzy innymi gale KSW i PFL, sukcesywnie zyskuje nowych subskrybentów w Polsce. Jak poinformowano w najnowszym raporcie Viaplay, w ostatnim kwartale na rynkach poza Skandynawią serwis zyskał 685 tysięcy nowych użytkowników. Natomiast w Polsce liczba abonentów przekroczyła miliona. Przedstawiciele Viaplay poinformowali również, że priorytetowo są aktualnie traktowane inwestycje w Polsce, Holandii i Wielkiej Brytanii. Aktualnie na wszystkich rynkach, na których działa serwis, korzystało z niego w trzecim kwartale tego roku 6 428 abonentów. Licząc rok do roku przyrost abonentów wyniósł 78 procent.

Od 1 listopada Viaplay ma wystartować w Wielkiej Brytanii, a w roku 2023 również w USA i Kanadzie.

Należący do Viaplay Group serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. Główną siedzibą firmy jest Sztokholm. Viaplay Group jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.

Pod skrzydłami Viaplay fani mogą oglądać gale organizacji KSW, Professional Fighters League i Levels Fight League. Od pewnego czasu dostępne są również zmagania zawodników kickboxerskiej organizacji GLory.

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

Mobile Sliding Menu