HotPay jeszcze mocniej wchodzi do świata sportów walki

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

Marka HotPay postanowiła rozszerzyć swoją działalność w świecie sportów walki, w którym funkcjonuje już od dłuższego czasu.

Do grona nowych organizacji, które uzyskały wsparcie od HotPay dołączyła m.in. EFM Show, nowa marka działająca pod skrzydłami między innymi Michała Materli, będąca następcą European Fight Masters; Silesian MMA – śląska organizacja o ogólnopolskim zasięgu oraz Krwawy Sport – jedna z pierwszych organizacji walk na gołe pięści na terenie naszego kraju.

Marka HotPay ogłosiła również przedłużone bieżącej umowy sponsoringowej z organizacją FEN – HotPay został sponsorem kolejnych dwóch edycji – przygotowanej już gali FEN 33 oraz nadchodzącej FEN 34.

Aktywnie trwającymi umowami sponsoringowymi HotPay jest także związane z Fame MMA, Gromdą i Tymex Boxing Promotion.

W przeszłości HotPay wspierał także takie organizację Wotore oraz kickboxerskie HFO.

Sporty walki to jednak nie jedyna dziedzina, którą wspiera HotPay. Wspomaga bowiem również lokalne kluby sportowe, takie jak KS Beskid Andrychów, czy AP Progress Andrychów, liczne akcje charytatywne Fundację Lead Group, do której należy platforma Zoodoptuj.pl.

You may also read!

mateusz_gamrot

“Bonusy mocno zmieniły wizję” – Gamrot o przeniesieniu się do USA

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją drugą walkę w organizacji UFC, nie kryje, że chciałby przenieść się na dłużej do USA,

Read More...
tomasz romanowski

Tomasz Romanowski i początki w świecie MMA

Tomasz Romanowski Fot. KSW Podczas gali KSW 61 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie efektowanie

Read More...

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem świata

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, od lat jest też jednym z najlepiej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu