Gala ACA 114 odbędzie się w Łodzi

In Wydarzenia On

Gala ACA 114 odbędzie się w Łodzi

To już oficjalne! Gala ACA 114 odbędzie się 26. listopada w Łodzi. W karcie walk zaplanowano pojedynki z udziałem aż dziesięciu Polaków.

Gala ACA 114 będzie drugą galą ACA w Łodzi w tym roku, a dziesiątą zorganizowaną przez rosyjską organizację w Polsce.

Przyzwyczailiśmy kibiców do wysokiego poziomu sportowego i kapitalnych walk, ale tym razem widowisko jeszcze zyska ze względu na stawki pojedynków. Jedni będą walczyć o utrzymanie w ACA, inni o pozycje w rankingu oraz najwyższe trofea. Nie zabraknie też nowych nazwisk. Każdy pojedynek to osobna ciekawa historia i już nie możemy się doczekać reakcji naszych fanów, których czeka prawdziwa uczta w MMA. – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA w Polsce.

Na karcie walk listopadowej gali ACA 114 zaplanowano pojedynki z udziałem aż dziesięciu zawodników z Polski. O tym kogo zobaczymy w klatce najmocniejszej organizacji MMA w Europie przekonamy się w kolejnych tygodniach.

Rosyjska organizacja po raz pierwszy spotkała się z polskimi fanami w 2015 roku w Płocku. Była to wówczas 13. gala organizacji i pierwsza zorganizowana zagranicą. Dziś ACA ma na koncie przeszło 100 gal na całym świecie, w tym dziewięć w Polsce. W sierpniu odbyła się gala ACA 109 w Łodzi. W walce wieczoru sporą niespodzianką było zwycięstwo Rafała Haratyka nad Piotrem Strusem. Haratyk zgarnął dodatkowy bonus w wysokości 5000$, którym organizacja premiuje zawodników walczących na kontraktach za zwycięstwo przed czasem.

ACA 114 odbędzie się w czwartek, 26. listopada, w klubie Wytwórnia w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Transmisja gali będzie dostępna w systemie PPV.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

Gamrot: “50 tysięcy bonusu troszkę zrekompensowało przegraną”

Mateusz Gamrot ma za sobą debiut w organizacji UFC. Polak w swoim pierwszym starciu dla amerykańskiej marki został pokonany na

Read More...
justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu