“Borys kontra gadżety” – nowy program TVN Turbo

In Media, Programy On

Borys konta gadżety

Borys Mańkowski, były mistrz KSW wagi półśredniej, który w lipcu udanie zadebiutował w wadze lekkiej organizacji, już jesienią pojawi się w nowym programie telewizyjnym na antenie TVN Turbo.

Mańkowski będzie musiał sprostać wymaganiom nowej roli i wkroczy do fascynującego świata nowych technologii w programie “Borys kontra gadżety”, w którym nie zabraknie testów i sprawdzianów gadżetów zarówno przydatnych każdemu z nas, jak i tych zupełnie abstrakcyjnych. Prowadzący pochyli się między innymi nad najnowszymi propozycjami dla domu, ogrodu, komputera czy samochodu i dowiedzie, że prawdziwy sportowiec nie boi się żadnych wyzwań.

Jak piszą producenci programu: Nasz nowy program to propozycja dla wszystkich, których interesują ciekawe i nowatorskie rozwiązania codziennych problemów.

Przygotowując się do walki na ringu, Borys nieustannie szuka nowych technik i trików, które dadzą mu przewagę nad rywalem. Teraz wykorzysta ten instynkt, aby wytropić najciekawsze gadżety. Poza propozycjami dla domu, ogrodu, komputera czy samochodu wypróbuje elektronicznego osobistego trenera, czyli urządzenie dbające o dokładność wykonywania ćwiczeń, rękawiczki z wbudowanym telefonem czy wiatro- i wodoodporną zapalniczkę. Zweryfikuje, jak dokładny i pomocny jest kieszonkowy tłumacz, który ma zaprogramowanych aż 80 języków. Przetestuje też rzeczy bardzo praktyczne, jak supermocna taśma czy wiatroodporna parasolka.

Od abstrakcyjnych pomysłów po rzeczy, które przydałyby się każdemu z nas – Borys na własnej skórze sprawdzi nawet najdziwniejsze urządzenia!

Premiera programu “Borys kontra gadżety”: niedziela 15 listopada o 12:30.

źródło: TVN Turbo

Zobacz również: Vostok Europe oficjalnym czasomierzem gali KSW 54

You may also read!

Transmisja i stream KSW 55

Gala KSW 55, która odbędzie się już 10 października zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem gali Wieczór Walk 7

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi zostało zaproszone przez twórców marki Wieczór Walk do pełnienia roli partnera merytorycznego podczas

Read More...
joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk o zarobkach i inwestowaniu

Joanna Jędrzejczyk. fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Według Komisji Sportowej Stanu Nevada Joanna Jędrzejczyk za swoją ostatnią mistrzowską walkę

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu