Nowy program o sportach walki na antenie Polsatu Sport

In Media, Programy On
Łukasz Jurkowski fot. KSW
Łukasz Jurkowski fot. KSW

Już 16 kwietnia na antenie Polsatu Sport zadebiutuje nowy program poświęcony sportom walki. Jego pomysłodawcą i głównym prowadzącym jest Łukasz Jurkowski, zawodnik MMA i komentator gal sportów walki. Popularny „Juras” miał już okazję prowadzić w Polsacie Sport program „Puncher”, który jakiś czas temu zniknął z anteny i chociaż tematyka nowego programu ma być podobna, Jurkowski chce stworzyć coś nowego.

– Na pewno chcemy stworzyć program różniący się od „Punchera” – powiedział w rozmowie dla serwisu MMABiznes.pl Łukasz Jurkowski. –  Takie było moje główne założenie, gdy przyszedłem z tym pomysłem do pana Mariana Kmity, dyrektora Polsatu Sport i wspólnie, z całą ekipą produkcyjną, ustaliliśmy jak program ma finalnie wyglądać. Zależy mi na tym, aby dostosować program do współczesnych czasów. Nieco, że tak powiem, rozluźnić krawaty i zrobić całość bardziej lifestylowo. Chcę też, żeby program nie był tylko i wyłącznie tubą informacyjną tego, co kibice mogą oglądać na Polsacie Sport, ale żeby był dla wszystkich, żeby każda strona mogła przyjść do programu i się wypowiedzieć. Chciałbym, żeby to było miejsce do konfrontowania zdań, poglądów i opinii.

W nowym programie Łukasz Jurkowski stawia głównie na MMA i boks, ale nie zamyka drzwi przed innymi dyscyplinami ze świata sportów walki.

– Sama formuła programu będzie podobna do „Punchera”. Jeśli będzie się działo coś ważnego w świecie MMA, większość czasu antenowego poświęcimy mieszanym sztukom walki. Boks oczywiście będzie też w każdym programie obecny, ale tak jak mówiłem, wszystko będzie zależało od tego, czy coś się w danej dyscyplinie dzieje się ciekawego. MMA i boks będą priorytetem, ale też przy okazji ważnych eventów np. w olimpijskich sportach walki, też będziemy chcieli to pokazać, czy to w formie reportażu czy rozmów w studiu. Nie zamykamy się tylko na MMA i boks.

Dla widzów szykowane są również niespodzianki związane z organizacją UFC.

– Dosyć dużym atutem tego programu będzie to, że Polsat Sport jest partnerem telewizyjnym UFC – wyjaśnia Jurkowski. – Można się więc szykować na grube niespodzianki. Już do pierwszego programu przygotowujemy prawdziwą bombę.

Tytuł nowego programu nie został jeszcze ujawniony. Natomiast wiadomo już, że współprowadzącą będzie Patrycja Zahorska, popularna zawodniczka sportów sylwetkowych, która miała okazję również zadebiutować w MMA na gali FFF 2 w Zielonej Górze.

 

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

2 commentsOn Nowy program o sportach walki na antenie Polsatu Sport

Leave a reply:

Mobile Sliding Menu