
Jan Błachowicz od zeszłego roku jest mistrzem UFC wagi półciężkiej. Polak od lat znany jest jednak nie tylko ze swoich sportowych osiągnięć, ale również z zamiłowania do gier.
Teraz, przed nadchodzącą obroną tytułu mistrzowskiego, Jan Błachowicz ogłosił, że został ambasadorem należącej do Acera marki Predator.
– Ambasador marki Predator… To brzmi dumnie! – Jan Błachowicz napisał w mediach społecznościowych. – Właśnie dziś oficjalnie rozpoczyna się moja współpraca ze znaną gamingową marką. Będzie się działo!
Wyświetl ten post na Instagramie.
Predator to seria produktów firmy Acer dedykowana grom komputerowym, ale nie tylko. Predator angażuje się również w rozwój i szkolenie grupy elitarnych graczy, oferując platformy szkoleniowe, nawiązując partnerstwo z uczelniami, współpracę przy tworzeniu filmów oraz gier, sponsorując profesjonalne drużyny i organizując turnieje e-sportowe.
Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC. Aktualnie Polak szykuje się do pierwszej obrony tytułu. Do jego walki z Israelem Adesanyą dojdzie już 6 marca w Las Vegas.
0 komentarzy