Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem.

Od roku 2022 Polska Spółka Gazownictwa jest sponsorem głównym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również reprezentacji Polski. W tym czasie kadra Polski z sukcesami rywalizowała w turniejach międzynarodowych. Stowarzyszenie MMA Polska zorganizowało kilka kolejnych edycji zawodów rangi krajowej, na których pojawiła się rekordowa liczba zawodników oraz przygotowało kolejne szkolenie z zakresu pracy sędziego MMA czy cutmana.

Owocna współpraca pomiędzy Polską Spółką Gazownictwa a Stowarzyszeniem MMA Polska doprowadziła do przedłużenia partnerstwa – PSG pozostaje sponsorem głównym Stowarzyszenia. Logotyp firmy będzie eksponowany podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych.

Najbliższe zawody organizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska w ramach współpracy z PSG odbędą się już 5 października. 11. mistrzostwa MMA odbędą się w Gliwicach. Natomiast już na początku sierpnia kadra Polski wystąpi podczas Mistrzostw Świata Kadetów IMMAF 2024. W składzie reprezentacji znalazło się 12 zawodników. Do tej pory reprezentacja kadetów, która po raz pierwszy została powołana w zeszłym roku, zdobyła 13 medali imprez międzynarodowych organizowanych przez International Mixed Martial Arts Federation, największą i najbardziej prestiżową organizacji zarządzającej amatorskim MMA na świecie. W tym roku kadecie walczyli podczas kwietniowych mistrzostw Europy, z których przywieźli dwa złote krążki, jeden srebrny i sześć brązowych. Podczas najbliższych zawodów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Aleksander Szmaj i Ksawery Mosing będą bronić tytułów mistrzów świata, które wywalczyli w zeszłym roku.

PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 170-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest jednym z największych w Europie operatorów systemu dystrybucyjnego gazu. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych. PSG zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich. Stowarzyszenie MMA Polska jest też członkiem zwyczajnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

MMA Polska powołało kadrę na Mistrzostwa Świata Kadetów IMMAF 2024

Magda Czaban. Fot. IMMAF Na początku sierpnia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozpoczną się Mistrzostwa Świata Kadetów

Read More...

Mobile Sliding Menu