„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

In Biznes, Plany On
- Updated
Fot. KSW

Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia się w najbliższym czasie na rynku Niemieckim.

Chociaż o gali KSW w Niemczech mówiło się przez lata bardzo dużo, ostatecznie polska organizacja nie zawitała jeszcze na ten rynek, na który weszła czesko-słowacka marka Oktagon. Dziś szefostwo KSW nie kryje, że w przypadku rynku niemieckiego nieco przespało dobry czas na debiut. Martin Lewandowski w rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po Klatce powiedział:

– To jest zaprzepaszczona szansa. Zdecydowanie. Przespaliśmy ten moment. Teraz nie mamy takiego zawodnika, który mógłby nam otworzyć Niemcy, tak jak mamy we Francji Salahdine’a i Varelę, i wielu nowych potencjalnych przyszłych challengerów.

Jednym z zawodników mogących pomóc KSW wejść na rynek niemiecki był Christian Eckerlin, a innym Roberto Soldić. Obaj są już jednak poza KSW.

Polska marka w tym roku planuje jeszcze powrócić do Czech i być może do Francji. Na razie jednak nie zostały oficjalnie ogłoszone daty takich potencjalnych wydarzeń.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

MMA Polska powołało kadrę na Mistrzostwa Świata Kadetów IMMAF 2024

Magda Czaban. Fot. IMMAF Na początku sierpnia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozpoczną się Mistrzostwa Świata Kadetów

Read More...

Mobile Sliding Menu