Salahdine Parnasse: „Chcę bronić oba pasy”

In Walki i historie, Zawodnicy On
Salahdine Parnasse. Fot. KSW

Salahdine Parnasse, mistrz kategorii lekkiej i piórkowej KSW, podpisał nowy kontrakt z organizacją i przez najbliższe lata będzie toczył swoje boje w okrągłej klatce.

Po pierwszej gali KSW w Paryżu, która odbyła się w kwietniu tego roku, rozpoczęła się kontraktowa rywalizacja pomiędzy czołowymi graczami świata MMA o podpisanie umowy z Salahdine’em Parnasse’em. Długie negocjacje zakończyły się sukcesem KSW i podpisaniem nowego, wieloletniego kontraktu z mistrzem kategorii lekkiej i piórkowej.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że przedłużam swoją przygodę z KSW – mówi Parnasse. – Spędziłem tu ładnych parę lat. Cieszę się, że będę mógł kontynuować swoją ewolucję jako zawodnik w tej organizacji. Dla mnie to jest wielka przyjemność.

Salahdine Parnasse dzierży obecnie dwa mistrzowskie pasy i zamierza obu bronić.

– Jestem mistrzem dwóch kategorii i takie są moje plany na bycie w KSW – przyznaje Francuz. –Chcę bronić oba pasy, a potem, czemu nie, być może nawet zaatakować trzeci. Będę więc aktywny w obu kategoriach wagowych.

Salahdine Parnasse jest prawdziwym diamentem świata MMA i jedną z największych gwiazd organizacji KSW. Zjawiskowo walczący Francuz stoczył do tej pory 21 pojedynków i 19 z nich wygrał. W KSW wywalczył mistrzowskie pasy wagi piórkowej i lekkiej. 26-latek w dominującym stylu kroczy przez świat mieszanych sztuk walki i nie bez kozery bywa nazywany „Kylianem Mbappe francuskiego MMA”. Parnasse w okrągłej klatce walczy od roku 2017. W ostatnim pojedynku, który odbył się w Paryżu, sile jego umiejętności uległ Valeriu Mircea. Tym samym Salahdine po raz pierwszy obronił pas mistrzowski wagi lekkiej przed własną publicznością.

źródło: kswmma.com

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu