„Zagranie na nosie nam i UFC” – Szef KSW pieniądzach z One i Soldiciu

In Kontrakty, Zawodnicy On
roberto-soldić1
Roberto Soldić. Fot. KSW

Roberto Soldić, który zdecydował się na zakończenie współpracy z KSW, przeszedł do azjatyckiej organizacji One. Zdaniem Martina Lewandowskiego, jednego z szefów KSW, oferta z One była dużo wyższa od tej z KSW i UFC.

Roberto Soldić, były podwójny mistrz KSW, w 2022 roku rozstał się z polską organizacją i przeszedł pod skrzydła singapurskiej marki One Championship. W programie Oktagon Live Martin Lewandowski przypomniał tamtą sytuację:

– Z Roberto Soldiciem i One, to był wybryk natury, ja to tak nazywam. Gość po prostu chciał pokazać, że ma więcej kasy. Ja niestety lewej kasy nie mam, więc nie mogę sobie nią szastać tak, jak on to robi. Przebił wtedy… Już nie pamiętam, dwu- albo trzykrotnie cenę, którą wystawiłem za Soldcia. To był moment, w którym Roberto Soldić zaczynałby dopiero zarabiać dla Federacji KSW, więc biorąc go do Azji, gdzie był kompletnie albo bardzo mało znany, średnio znany, a na pewno w One był kompletny noname. Było to takie zagranie na nosie nam i UFC, czyli pokazanie kto ma więcej hajsu. No i tak, przegraliśmy wtedy.

Roberto Soldić był mistrzem wagi średniej i półśredniej organizacji KSW. W ostatnim boju dla KSW pokonał  Mameda Khalidova. Chorwat w One walczył dopiero dwa razy. Debiut nie został rozstrzygnięty, a w drugim pojedynku przegrał.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu