XIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

In Wydarzenia On

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego turnieju. Tym razem młodzi zawodnicy mieszanych sztuk walki spotkają się na matach w Sochaczewie. 

XIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych już 17 lutego 2024 r. w Sochaczewie – zapraszamy!

W ramach zawodów, które odbędą się na hali MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3, rozegrane zostaną turnieje MMA: Kadet Chłopców, Junior Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Kobiet, Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn, Pierwszy Krok Senior Mężczyzn oraz Full Contact MMA Mężczyzn, jak również turnieje BJJ No Gi: U14 Chłopców, U16 Chłopców oraz U18 + Senior Białe Pasy Mężczyzn.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

W dniu zawodów odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres slawomir.cypel@o2.pl do dnia 15.02.2024 r. do godz. 18:00.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu