MEGOGO i CAVEMMA ogłaszają współpracę

In Media, Umowy telewizyjne On

Serwis MEGOGO został wyłącznym nadawcą walk CAVEMMA w Polsce, a także na Ukrainie, Rumunii, Kazachstanie i innych krajach.

Już 1 marca na gali CAVEMMA 4: Blood Circle w Jastrzębiu-Zdroju w klatce pojawi się plejada zawodników znanych z występów w UFC, Bellatorze, KSW i wielu innych czołowych federacjach MMA z całego świata. Ogłoszenia walk będą publikowane w kolejnych dniach w mediach społecznościowych CAVEMMA oraz MEGOGO.

– W związku z pozyskaniem naszego nowego partnera medialnego, z tak silną pozycją na wielu rynkach, wierzę w mocne zaznaczenie na nich naszej obecności. Wspólne plany rozwoju CAVEMMA oraz MEGOGO wybiegają w przyszłość, a długofalowa współpraca to gwarancja stałego podnoszenia zarówno jakości sportowej jak i początek budowania pozycji CAVEMMA nie tylko na rynku rodzimym, ale i międzynarodowym – Marcin Dyga, właściciel CAVEMMA.

– Jeszcze nie zakończyliśmy rozgrzewać fanów sportu za pomocą piłki nożnej w ramach Pucharu Narodów Afryki, a już możemy się cieszyć z kolejnego wydarzenia sportowego, jakie trafi na MEGOGO. Sporty walki są niezwykle popularne w naszym kraju. Dlatego cieszymy się, że pokażemy najnowsze zawody CAVEMMA. Będziemy też promować imprezę w całym regionie, gdzie mamy prawa do transmisji – twierdzi Artur Pacuła, CEO MEGOGO Polska.

Szczegóły dotyczące modelu dystrybucji, ceny oraz pełna lista krajów do transmisji zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.
____

O CAVEMMA

CAVEMMA to wywodząca się ze Śląska organizacja promująca walki na zasadach MMA. Jej pierwsze 3 gale zostały entuzjastycznie przyjęte na polskim rynku, dla którego klatka CAVEMMA stała się neutralnym miejscem konfrontacji zawodników związanych długotrwałymi kontraktami ze starszymi federacjami jak KSW, FEN, Babilon MMA czy Armia Fight Night.

Na dotychczasowych eventach organizowanych przez CAVEMMA występowali zawodnicy znani z walk w międzynarodowych federacjach takich jak UFC, Bellator, ONE Championship czy Oktagon MMA. Do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd MMA, które mają za sobą występ w klatce CAVEMMA, zaliczają się: Michał „Wampir” Pasternak, Artur „Kornik” Sowiński, Albert Odzimkowski, Tomasz Jakubiec, Jason „The Assassin” Radcliffe, Adam Kowalski czy Kamil „Bomba” Łebkowski. W ciągu niespełna dwuletniej obecności na polskim rynku CAVEMMA przyłożyło się także do wypromowania niepokonanych fighterów takich jak Wiktor Zalewski, Dawid Kuczmarski, Filip Szostak, Przemysław Kowalczyk czy Wojciech Demczur, którzy z powodzeniem walczą i wygrywają na terenie całej Polski.

O MEGOGO

MEGOGO – międzynarodowy serwis założony w 2011 roku w Kijowie. W Polsce usługi dostępu do MEGOGO są świadczone przez polską spółkę prawną, MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi).

źródło: informacja prasowa

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu