„Jesteśmy w trakcie negocjacji” – Trwają prace nad walką dla Michała Kity poza KSW

In Kontrakty, Zawodnicy On

michał kita

Michał Kita, były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej organizacji KSW, nie jest już związany kontraktem z największą polską marką MMA. Trwają prace nad rozpoczęciem współpracy z inną organizacją.

Michał Kita walczył ostatni raz w lutym roku 2023. Podczas gali KSW 79 zmierzył się z Danielem Omielańczukiem i wygrał przed czasem. Teraz jednak Kita zawalczy najpewniej poza okrągłą klatką, o czym powiedział w programie Oktagon Live Artur Ostaszewski, menadżer Michała.

– Jesteśmy w trakcie jakichś negocjacji. Mogę powiedzieć, że to nie KSW. Myślę, że tam już się raczej nie dogadamy. Zupełnie inaczej widzimy, nawet nie przyszłość, tylko to, co powinno się na papierze wydarzyć w kolejnym ewentualnym kontrakcie. Więc myślę, że się już tutaj nie spotkamy, natomiast świat się nie kończy na KSW, więc szukamy innych dróg. Jesteśmy w trakcie negocjacji. Dosłownie dziś będzie pewnie jakaś decyzja w sprawie tych negocjacji. Jest też z bardzo egzotycznego kraju oferta dla Michała, ale to na razie nie ma o czym mówić.

Michał Kita rozpoczął przygodę z MMA już w 2006 roku i od tamtej pory stoczył 38 zawodowych pojedynków w ringach i klatkach na całym świecie. „Masakra” w karierze wygrywał między innymi z takimi zawodnikami jak Alexey Oleynik, Ricco Rodriguez czy Valentijn Overeem. W KSW Michał dwukrotnie nieudanie próbował sięgnąć po tytuł mistrzowski.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu