„Jestem otwarty na wiele rozwiązań” – Maciej Kawulski o dalszym działaniu w KSW

In Biznes, Plany On

maciej kawulski

Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, od dłuższego czasu mówi w wywiadach, że organizacja, którą zarządza wraz z Martinem Lewandowskim, świetnie działa bez dużego udziału jej założycieli. 

Maciej Kawulski, który aktualnie zajmuje się promocją swojego najnowszego filmu, jest też cały czas współwłaścicielem marki KSW. Ostatecznie jednak Kawulski przyznaje, że nie zajmuje się teraz firmą w takim zakresie jak niegdyś. W audycji Żurnalista – rozmowy bez kompromisów Kawulski powiedział:

– Po prostu zrozumiałem, że jestem startupowcem. Nie jestem gościem, który jest najlepszy w takim codziennym przychodzeniu do biura. To nie mój świat. Musi coś we mnie płoność. Lubię budować projekty i tworzyć.

Kawulski przyznał też, że kilka razy myślał o sprzedaży udziałów w KSW, ale ostatecznie tego nie zrobił.

– W pewnym momencie KSW stało się takim dobrze naoliwionym mechanizmem, który nie potrzebował rewolucji. Tylko potrzebował stabilnego rozwoju i ewolucji. Poczułem, że są lepsi ludzie do tego, aby tę ewolucję krok za krokiem prowadzić i się nie pomyliłem. (…) Nie wiem, w którą stronę pójdzie moje jestestwo w tej firmie. Jestem otwarty na wiele rozwiązań. Być może za jakiś czas stwierdzę, że za tym tęsknię i do tego wrócę.

Organizacja KSW powstała w roku 2004. Pierwsza gala została zorganizowana w restauracji Champions w Hotelu Mariott w Warszawie i przyciągnęła na wydarzenia około 300 osób. Do dziś KSW przygotowało ponad dziewięćdziesiąt różnych wydarzeń, w tym gale na PGE Narodowym, którą z trybun oglądało ponad 57 tysięcy widzów.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu