XTB przedłuża współpracę z KSW i podwaja stawki bonusów dla zawodników

In Biznes, Współpraca On
ksw
Fot. KSW

Podczas zbliżającej się gali XTB KSW 89 dojdzie do znaczącej zmiany – bonusy dla najefektowniej walczących zawodników zostaną podwojone. Jest to możliwe dzięki inwestycji XTB – sponsora tytularnego największej organizacji MMA w Europie. Ponadto, XTB i KSW przedłużyły współpracę na 2024 rok.

Fani sportów walki na całym świecie kochają MMA za to, że jest to jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin. W mediach społecznościowych przy okazji każdego wydarzenia krążą potężne nokauty, sprytne poddania czy nieustępliwe pojedynki. Dzięki XTB zawodnicy walczący dla KSW będą jeszcze bardziej zachęceni do tego, aby robić show. Wszystko za sprawą powiększenia bonusów dla najlepszych, które są przyznawane po każdej gali.

Zaczynając od gali XTB KSW 89, kwota bonusów zwiększy się aż o 100 proc. w porównaniu do tej, która obowiązywała w ostatnich latach.

– Zarówno świat sportu, jak i finansów mają wiele wspólnego. W obu tych obszarach droga do sukcesu prowadzi przez wiele lat nauki, wytrwałości, zdobywania doświadczenia oraz umiejętności zarządzania ryzykiem. Dlatego, przedłużając współpracę z KSW, postanowiliśmy zrobić coś specjalnego dla zawodników, którzy są głównym motorem napędowym całej dyscypliny – mówi Szymon Szymański, Chief Growth Officer w XTB.

Zwiększenie bonusów dla najlepszych zawodników poszczególnych gal to efekt przedłużenia współpracy pomiędzy XTB a KSW. Polski fintech, który oferuje dostęp do światowych rynków finansowych poprzez platformę inwestycyjną online i aplikację mobilną, przedłużył współpracę z największą federacją MMA w Europie na 2024 rok. W tym czasie odbędzie się 12 gal. W sześciu z nich XTB będzie obecne w nazwie wydarzenia.

– Kolejny rok wspólnych działań pokazał, że współpraca pomiędzy naszymi firmami jest uzasadnionym i mądrym wyborem oraz doskonałą inwestycją. Dwie wiodące, stabilne marki pracują więc dalej razem w dążeniu do wspólnego celu. Cieszymy się, że w 2024 roku będziemy kontynuować naszą podróż z XTB – mówi Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

XTB to jeden z najpopularniejszych brokerów inwestycyjnych na świecie. Grupa rozwija swoją działalność na 13 rynkach w Europie, Ameryce Łacińskiej oraz Azji. Platforma inwestycyjna XTB zapewnia dostęp do rynków finansowych z całego świata i oferuje produkty inwestycyjne zarówno dla pasywnych, jak i aktywnych inwestorów.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu