Ponad 500 zawodników zapisanych na 9. Mistrzostwa MMA w Warszawie

In Wydarzenia On
- Updated

mmapolska

Na dziewiąty turniej z cyklu Mistrzostw MMA przygotowany przez Stowarzyszenie MMA Polska zarejestrowało się blisko 550 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Zakończyły się zapisy na 9. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 540 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Będzie to czwarty turniej z rzędu, w którym wystartuje ponad pół tysiąca fighterów.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz czwarty w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. To właśnie tutaj zorganizowano pierwszy turniej w roku 2021, który odbył się w Białołęckim Ośrodku Sportu. Kolejne dwa warszawskie wydarzenia odbyły się w hali OSiR Bemowo i najbliższy turniej również zostanie rozegrany w tym miejscu.

Podczas najbliższych zawodów w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia oraz juniorzy (18-21 lat) i seniorzy, czyli osoby powyżej 21. roku życia. Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 9 grudnia. Zawodnicy będą rywalizować od godziny 8:00 w czterech klatkach. Turniej będzie transmitowany na żywo na profilu MMA Polska w serwisie YouTube, a na miejscu będzie otwarty dla publiczności.

9. Mistrzostwa MMA są ostatnim turniejem zaplanowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska na ten rok.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu