Ponad 500 zawodników zapisanych na 9. Mistrzostwa MMA w Warszawie

In Wydarzenia On
- Updated

mmapolska

Na dziewiąty turniej z cyklu Mistrzostw MMA przygotowany przez Stowarzyszenie MMA Polska zarejestrowało się blisko 550 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Zakończyły się zapisy na 9. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 540 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Będzie to czwarty turniej z rzędu, w którym wystartuje ponad pół tysiąca fighterów.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz czwarty w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. To właśnie tutaj zorganizowano pierwszy turniej w roku 2021, który odbył się w Białołęckim Ośrodku Sportu. Kolejne dwa warszawskie wydarzenia odbyły się w hali OSiR Bemowo i najbliższy turniej również zostanie rozegrany w tym miejscu.

Podczas najbliższych zawodów w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia oraz juniorzy (18-21 lat) i seniorzy, czyli osoby powyżej 21. roku życia. Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 9 grudnia. Zawodnicy będą rywalizować od godziny 8:00 w czterech klatkach. Turniej będzie transmitowany na żywo na profilu MMA Polska w serwisie YouTube, a na miejscu będzie otwarty dla publiczności.

9. Mistrzostwa MMA są ostatnim turniejem zaplanowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska na ten rok.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu