Organizacja PFL przejmuje markę Bellator

In Biznes, Współpraca On

professional fighters league

Organizacja Professional Fighters League (PFL) ogłosiła, że sfinalizowała przejęcie marki Bellator od Paramount Global, dzięki czemu chce zostać  jednym z dwóch liderów branży MMA.

Wraz z przejęciem Bellatora organizacja PFL pozyskała ogromną liczbę nowych zawodników. Wszyscy staną się częścią platformy PFL i będą mogli rywalizować w jej klatce. Ostatecznie jednak marka Bellator nie przestanie funkcjonować na rynku. W 2024 roku PFL wprowadzi na rynek nowy produkt Bellator International Champions Series. Bellator International Champions Series będzie składać się z ośmiu wydarzeń odbywających się co roku w kluczowych miastach na całym świecie. Dodatkowo PFL planuje zorganizować w 2024 r. wydarzenie, w trakcie którego mistrzowie PFL staną do rywalizacji z mistrzami Bellatora.

Bellator stanie się jednym z pięciu podmiotów działających w ramach Professional Fighters League: PFL League Season, PFL PPV Super Fights, PFL Challenger Series, PFL International Leagues i Bellator.

– PFL jest obecnie globalną potęgą w MMA – powiedział Donn Davis, założyciel i prezes PFL. – Nasze przejęcie Bellatora przyspiesza misję PFL polegającą na wprowadzaniu innowacji w sporcie i zostaniu współliderem w branży.

– Połączone składy zawodników PFL i Bellatora nie mają sobie równych w MMA – powiedział Peter Murray, dyrektor generalny PFL. „Nie możemy się doczekać, aż zapewnimy fanom MMA to, o co prosili – starcia najlepszych z najlepszymi.

Donn Davis, prezes i założyciel PFL oraz Peter Murray, dyrektor generalny PFL, będą kierować połączonymi firmami i nimi zarządzać.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu