„Zagranie czysto pod Polonię” – Szef KSW o gali w USA

In Biznes, Plany On
ksw
Fot. KSW

Organizacja KSW cały czas myśli o tym, aby pojawiać się z galami na nowych dla siebie rynkach. Jednym z nich są Stany Zjednoczone.

Organizacja KSW 14 października zorganizowała drugą galę w Czechach. Coraz głośniej mówi się o planach związanych z wydarzeniem we Francji. Natomiast Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, myśli również o evencie w USA. W rozmowie z Wojciechem Gilem w audycji Rozmowy na pełnej Lewandowski stwierdził:

– Gala KSW, o której myślę, będzie zagraniem czysto pod Polonię. Nie mam ambicji, że będziemy się budowali dla Amerykanów na tym rynku. To będzie gala pod Polonię i wiem, że tam jesteśmy w stanie mocno zamieszać i raz na jakiś czas, raz na rok, raz na dwa lata, fajnie byłoby tam wpadać, bo mamy gwiazdy, które są turbo popularne i wiemy, że Polonia od początku nas wspiera, śledzi, kupuje PPV.

Martin Lewandowski zdradził również, że myśli o gali w Chicago lub Nowym Jorku.

Do tej pory KSW zorganizowało zagraniczne gale w Anglii, Irlandii, Chorwacji i Czechach. W planach jest Francja i Niemcy. Mówi się też o powrocie na Bałkany. Najbliższa zagraniczna gala KSW odbędzie się w lutym w czeskim Libercu. Będzie to druga wizyta KSW w tym mieście.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu