Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

In Wydarzenia On

almma

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023, które odbędą się pod patronatem Polskiego Związku MMA. Wydarzenie zostanie zorganizowane 7 października 2023 r. w Bełchatowie.

Tego dnia na hali widowiskowo-sportowej przy ul. 1 maja 61 w Bełchatowie zostaną rozegrane turnieje: Junior Kobiet i Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Kobiet i Mężczyzn, Full Contact Kobiet i Mężczyzn oraz Striking MMA Kobiet i Mężczyzn, Pierwszy Krok Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Kadet Chłopców oraz Kadet Dziewcząt, jak również Masters Mężczyzn.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

W przeddzień zawodów, tj. w piątek 6 października 2023 r. o godz. 18:00 odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres slawomir.cypel@o2.pl do dnia 5. 10. 2023 r. do godz. 18:00.

You may also read!

GliwiceKSWgalakibice

Piąta gala KSW w Gliwicach

Podczas nadchodzącej gali XTB KSW 89 organizacja KSW po raz piąty pojawi się w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie

Read More...
almma

ALMMA 237 Bochnia

Na początku grudnia Amatorska Liga MMA zawita ze swoim kolejnym wydarzeniem do Bochni. 2 grudnia 2023 r. zapraszamy na kolejną

Read More...

Mateusz Rębecki: „Bonus w UFC jest gamechangerem”

Mateusz Rębecki. Fot. instagram.com/rebeasti Mateusz Rębecki wygrał niedawno trzecią walkę w oktagonie UFC. Polak pokonał rywal

Read More...

Mobile Sliding Menu