„Na szczęście mam dobre grono sponsorów” – Gamrot o przygotowaniach w USA

In Sponsoring, Zawodnicy On
mateusz gamrot
Mateusz Gamrot fot. instagram.com/mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot przebywa obecnie w USA, gdzie przygotowuje się do kolejnej walki w UFC. Dzięki sponsorom Polak może spokojnie trenować w klubie American Top Team na Florydzie, z którym związany jest już od kilku lat.

Mateusz Gamrot, czołowy zawodnik wagi lekkiej organizacji UFC, szykuje się do walki z Rafaelem Fizievem, do której dojdzie 23 września w hali Apex w Las Vegas. „Gamer” przebywa obecnie w USA, gdzie przygotowuje się do pojedynku. Przed nadchodzącym starciem Mateusz w rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube został zapytany o koszty przygotowań i pobytu przez kilka tygodni w USA.

– Najprościej wydaje mi się, że można to sobie przeliczyć w taki sposób, że tyle co wydajemy w Polsce, to tutaj tyle samo, tylko w dolarach.

Mateusz dodał też, że dzięki sponsorom może spokojnie przygotowywać się walk i trenować na Florydzie.

– Koszty na pewno są dużo większe niż u nas. Na szczęście mam dobre grono sponsorów, których ja w zamian reklamują na swoich mediach społecznościowych oraz przy walkach, a którzy rekompensują mi się wypłatami miesięcznymi. Za to ja mogę sobie pozwolić, żeby kupić bilet i utrzymać się w Stanach zjednoczonych i tutaj sobie godnie żyć.

Mateusz Gamrot zajmuje dziś siódme miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC i cały czas chce piąć się na szczyt. Mateusz ma za sobą siedem walk w klatce UFC – wygrał pięć z nich. W ostatnim boju zmierzył się z Jalinem Turnerem i pokonał go na punkty.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu