„Na szczęście mam dobre grono sponsorów” – Gamrot o przygotowaniach w USA

In Sponsoring, Zawodnicy On
mateusz gamrot
Mateusz Gamrot fot. instagram.com/mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot przebywa obecnie w USA, gdzie przygotowuje się do kolejnej walki w UFC. Dzięki sponsorom Polak może spokojnie trenować w klubie American Top Team na Florydzie, z którym związany jest już od kilku lat.

Mateusz Gamrot, czołowy zawodnik wagi lekkiej organizacji UFC, szykuje się do walki z Rafaelem Fizievem, do której dojdzie 23 września w hali Apex w Las Vegas. „Gamer” przebywa obecnie w USA, gdzie przygotowuje się do pojedynku. Przed nadchodzącym starciem Mateusz w rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube został zapytany o koszty przygotowań i pobytu przez kilka tygodni w USA.

– Najprościej wydaje mi się, że można to sobie przeliczyć w taki sposób, że tyle co wydajemy w Polsce, to tutaj tyle samo, tylko w dolarach.

Mateusz dodał też, że dzięki sponsorom może spokojnie przygotowywać się walk i trenować na Florydzie.

– Koszty na pewno są dużo większe niż u nas. Na szczęście mam dobre grono sponsorów, których ja w zamian reklamują na swoich mediach społecznościowych oraz przy walkach, a którzy rekompensują mi się wypłatami miesięcznymi. Za to ja mogę sobie pozwolić, żeby kupić bilet i utrzymać się w Stanach zjednoczonych i tutaj sobie godnie żyć.

Mateusz Gamrot zajmuje dziś siódme miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC i cały czas chce piąć się na szczyt. Mateusz ma za sobą siedem walk w klatce UFC – wygrał pięć z nich. W ostatnim boju zmierzył się z Jalinem Turnerem i pokonał go na punkty.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

Mobile Sliding Menu