Joanna Jędrzejczyk: „Zmieniałem management pięć razy”

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
joanna jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, zakończyła już sportową karierę, ale cały czas prężnie działa w biznesie i rozwija swoje projekty. 

Joanna Jędrzejczyk w MMA walczyła od roku 2012. Wcześniej rywalizowała w sportach uderzanych. Przez lata działania w sporcie trafiała na różne osoby, nie zawsze takie, które jej pomagały. W rozmowie na kanale Przygody Przedsiębiorców Joanna powiedziała:

– Miałam dobrych doradców, ale zmieniałem management pięć razy, bo byli ludzie, którzy albo źle mi doradzili, albo w ogóle nie chcieli mi pomagać, tylko chcieli jakąś swoją część. Dochodziło też do kradzieży.

Jędrzejczyk została zapytana o kwotę, na jaką została okradziona.

– 250 tysięcy złotych. Ale były też kontrakty, których nie podpisałam. (…) Ile mi takich rzeczy przeszło koło nosa?

Joanna przez lata budowała nie tylko swoją sportową karierę, ale również rozpoznawalność. Początkowo stawiała właśnie na to.

– Gdy podpisywałam swój pierwszy kontrakt z marką Reebok, dostawałam lepszą propozycję od firmy polskiej, ale i tak wybrałam Reeboka, bo wiedziałam, że jest to marka globalna, która da mi ogromną rozpoznawalność. (…) Nie zawsze jedno zero w kontrakcie więcej będzie finalną korzyścią. Lepiej mieć jedno zero mniej i sprawdzić wartość marketingową.

Joanna Jędrzejczyk w roku 2014 dostała się do UFC, a rok później wywalczyła pas mistrzowski wagi słomkowej. Tytuł obroniła pięć razy, a utraciła go w roku 2017 w walce z Rose Namajunas. Ostatecznie Joanna zakończyła karierę mają na swoim koncie 21 stoczonych pojedynków, z których 16 wygrała.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu