Joanna Jędrzejczyk: „Zmieniałem management pięć razy”

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
joanna jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, zakończyła już sportową karierę, ale cały czas prężnie działa w biznesie i rozwija swoje projekty. 

Joanna Jędrzejczyk w MMA walczyła od roku 2012. Wcześniej rywalizowała w sportach uderzanych. Przez lata działania w sporcie trafiała na różne osoby, nie zawsze takie, które jej pomagały. W rozmowie na kanale Przygody Przedsiębiorców Joanna powiedziała:

– Miałam dobrych doradców, ale zmieniałem management pięć razy, bo byli ludzie, którzy albo źle mi doradzili, albo w ogóle nie chcieli mi pomagać, tylko chcieli jakąś swoją część. Dochodziło też do kradzieży.

Jędrzejczyk została zapytana o kwotę, na jaką została okradziona.

– 250 tysięcy złotych. Ale były też kontrakty, których nie podpisałam. (…) Ile mi takich rzeczy przeszło koło nosa?

Joanna przez lata budowała nie tylko swoją sportową karierę, ale również rozpoznawalność. Początkowo stawiała właśnie na to.

– Gdy podpisywałam swój pierwszy kontrakt z marką Reebok, dostawałam lepszą propozycję od firmy polskiej, ale i tak wybrałam Reeboka, bo wiedziałam, że jest to marka globalna, która da mi ogromną rozpoznawalność. (…) Nie zawsze jedno zero w kontrakcie więcej będzie finalną korzyścią. Lepiej mieć jedno zero mniej i sprawdzić wartość marketingową.

Joanna Jędrzejczyk w roku 2014 dostała się do UFC, a rok później wywalczyła pas mistrzowski wagi słomkowej. Tytuł obroniła pięć razy, a utraciła go w roku 2017 w walce z Rose Namajunas. Ostatecznie Joanna zakończyła karierę mają na swoim koncie 21 stoczonych pojedynków, z których 16 wygrała.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

Mobile Sliding Menu