MMA Polska powołało kadrę na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023

In Wydarzenia On

Już w sierpniu w Abu Zabi odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę Polski kadetów. W składzie reprezentacji znalazło się dziesięciu zawodników.

Nadchodzące Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023, będą kolejnym międzynarodowym wydarzeniem, w którym weźmie udział reprezentacja Polski, ale też pierwszym, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę kadetów, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia. Reprezentanci będą rywalizować pod wodzę trenera i selekcjonera kadry, Emila Różewskiego.

W pierwszej kolejności do reprezentacji Polski powołani zostali:

Ksawery Mosing, kategoria: 44kg

Bartosz Balcerzak, kategoria: 52kg

Aleksander Szmaj, kategoria: 72kg

Iwo Kałuda, kategoria 52,5 kg

Paweł Jeliński, kategoria: 67 kg

Stowarzyszenie MMA Polska pokryje w całości koszty wyjazdu tej części reprezentacji na mistrzostwa.

Do kadry Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023 dodatkowo zostały powołane osoby, które po uzyskaniu aprobaty ze strony selekcjonera i Stowarzyszenia MMA Polska, pojadą na turniej jako kadrowicze samofinansujący się. Wśród nich znaleźli się:

Roksana Piechowiak, kategoria: 52 kg

Dominik Sitko, kategoria: 57 kg

Amelia Kubiak, kategoria: 65,8 kg

Julia Lewandowska, kategoria: 62 kg

Paweł Lubacz, kategoria: 77,1 kg

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023 odbędą się w dniach od 2 do 5 sierpnia w Abu Zabi w hali Mubadala Arena. Zeszłoroczne zawody, które również odbyły się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zgromadziły prawie 500 sportowców z 42 krajów.

Stowarzyszenie MMA Polska i reprezentacja wspierane są przez: Polską Spółkę Gazownictwa, Fundację Pho3nix, Lexus Warszawa Wola, Studio 306, Kostka Transporte, Pitbull West Coast i Mondolab.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

Mobile Sliding Menu