In Media, Wyniki medialne On
głowacki krzysztof
Krzysztof Głowacki. Fot. KSW

Krzysztof Głowacki udanie zadebiutował w świecie MMA, a jego nokaut na Patryku Tołkaczewski był wyświetlany już kilka milionów razy.

W drugim starciu gali na XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym Krzysztof Głowacki, były czempion organizacji WBO, zmierzył się z popularnym Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim, byłym pięściarskim mistrzem Polski i zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści.

Tołkaczewski rozpoczął od mocnych kopnięć, ale zawodnicy szybko przeszli do potężnych wymian pięściarskich. „Gleba” obalił, jednak starcie szybko wróciło do stójki. Po kilku kolejnych akcjach Patryk ponownie obalił i zdobył dosiad. Z tej pozycji zaczął rozbijać Głowackiego, który niespodziewanie zaatakował z pleców mocnym lewym i tym ciosem znokautował Tołkaczewskiego. Nagranie z tej niezwykle rzadkiej akcji zyskało ogromną popularność w sieci. Tylko na oficjalnych profilach KSW w mediach społecznościowych zostało obejrzane już ponad 5,5 miliona razy. Najwięcej na Twitterze, gdzie liczba wyświetleń przekroczyła 3,3 miliona.

Krzysztof Głowacki ma za sobą bogatą i pełną sukcesów karierę w pięściarskim świecie. W zawodowym boksie stoczył blisko 40 pojedynków, z których ponad 30 wygrał, a w 20 posyłał rywali na deski. W roku 2015 pokonał legendarnego Marco Hucka i zdobył pas mistrzowski WBO w wadze junior ciężkiej. Wcześniej wywalczył też regionalny pas WBO Inter-Continental oraz tytuł międzynarodowego mistrza Polski. W amatorskim pięściarstwie popularny „Główka” stoczył ponad setkę pojedynków. Był młodzieżowym mistrzem Polski, a także wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski seniorów.

You may also read!

almma

ALMMA 241 Lądek Zdrój

Amatorska Liga MMA wraca z kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się na Dolnym Śląsku. 20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Lądka

Read More...

UFC 300: Pereira vs Hill – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 300: Pereira

Salahdine Parnasse: „Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi”

Salahdine Parnasse. Fot. KSW Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, już 6 kwietnia stanie