Phil De Fries wyróżniony. Rolex od KSW za pięć lat panowania

In Walki i historie, Zawodnicy On
Phil De Fries. Fot. KSW

Phil De Fries, mistrz KSW wagi ciężkiej, otrzymał od organizacji zegarek Rolex, który ma być uhonorowaniem jego pięcioletniego panowania na szczycie królewskiej kategorii wagowej.

Tuż przed galą KSW 67 Phil De Fries zapowiedział, że na pięciolecie swojego panowania w wadze ciężkie, życzyłby sobie otrzymać od organizacji zegarek marki Rolex.

Będąc gościem na gali XTB KSW Colosseum 2 Phil De Fries doczekał się nagrody, o którą prosił. Otrzymał zegarek od Maciej Kawulskiego, jednego z szefów organizacji KSW.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez phildefriesmma (@phildefriesmma)

Od roku 2018 Phil De Fries jest mistrzem wagi ciężkiej KSW. Tytuł zdobył pokonując Michała Andryszaka, a następnie obronił go siedmiokrotnie. Anglik na swoim koncie ma zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak: Michał Kita, Karol Bedorf, Tomasz Narkun czy Darko Stosić. W ostatnim boju, do którego doszło na gali KSW 74, Phil już w pierwszej rundzie rozprawił się z Ricardo Praselem. De Fries jest na fali dziesięciu wygranych z rzędu. Niepokonany pozostaje od roku 2017 i jest najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii organizacji KSW.

Phil De Fries powróci do organizacji KSW podczas lipcowej gali, która zostanie zorganizowana w Gdyni. Na razie nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

Mobile Sliding Menu