„My podajemy sprzedane bilety” – Szef KSW o sprzedaży na PGE Narodowy

In Biznes, Finanse On
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski

Martin Lewandowski, jeden z szefów organizacji KSW chciałby, aby na PGE Narodowym pojawiło się 55 tysięcy fanów, obstawia jednak, że ostateczny wynik zbliży się do 50 tysięcy.

Kilka dni temu organizacja KSW poinformowała, że na galę XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się na PGE Narodowym, sprzedano już  45 tysięcy biletów. W sieci pojawiły się natomiast głosy, że nie wszystkie te bilety zostały sprzedane, a trafiły do fanów np. poprzez konkursy od sponsorów. Martin Lewandowski w rozmowie z Arturem Przybyszem wyjaśnił tę sprawę.

– My podajemy sprzedane bilety. Nie mówimy o tych, które są rozdane na bazie relacji, które podtrzymujemy lub się należą w ramach sponsoringu czy partnerstwa. To są bilety z zupełnie innej puli, w ogóle nie wliczone do sprzedaży.

Martin Lewandowski odniósł się również do końcowej liczby sprzedanych biletów.

–  Ja bym sobie marzył 55 tysięcy, ale prognozy raczej są takie, że będziemy mieli w okolicach 50. Chyba, że będzie jakieś masowe ruszenie.

Gala na PGE Narodowym będzie drugim wydarzenie KSW w tym miejscu. 27 maja 2017 roku na PGE Narodowym kibice mieli okazję obejrzeć największe wydarzenie w historii europejskiego MMA oraz drugi największy event w światowej historii mieszanych sztuk walki. Podczas KSW 39: Colosseum na stadionie zasiadło blisko 58 tysięcy widzów! Galę można było oglądać w telewizjach 42 krajów, na 4 kontynentach. Na wydarzenie akredytował się prawie 200 dziennikarzy z polski i zagranicy, a przedstawiciel aż 81 narodowości oglądali transmisję live w serwisie KSWTV.com. Fani mieli okazję zobaczyć 11 emocjonujących pojedynków, w tym pięć bojów mistrzowskich. Do okrągłej klatki weszły największej gwiazdy KSW: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski czy Damian Janikowski i większość walk zakończyła się przed czasem.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański: „Nie chciałbym stać się więźniem walczenia”

Podczas drugiej gali KSW w Czechach Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu

Read More...
marcin tybura

Premiera nowego zegarka sygnowanego przez Marcina Tyburę

Marcin Tybura, ambasador marki zegarków Vostok Europe, ma również swój unikatowy model stworzony właśnie przez Vostok. Marcin Tybura, zawodnik wagi

Read More...
almma

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023

Amatorska Liga MMA już na początku października przygotuje kolejne zawody. Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2023,

Read More...

One commentOn „My podajemy sprzedane bilety” – Szef KSW o sprzedaży na PGE Narodowy

Comments are closed.

Mobile Sliding Menu