Joanna Jędrzejczyk inwestuje w drużynę esportową

In Współpraca, Zawodnicy On
- Updated
joanna jędrzejczyk zarobki
fot.instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, zdecydowała się na wejście do świata esportu.

Joanna Jędrzejczyk jest bardzo aktywną zawodowo osobą i nie zwalnia tempa. Była zawodniczka MMA postanowiła wesprzeć świat esportu i drużynę Anonymo. Jak można przeczytać we wpisie Anonymo na Twitterze ogłaszającym tę informację:

Grono naszych sportowych inwestorów otrzymuje dzisiaj solidne wzmocnienie! Do organizacji dołącza gwiazda światowego MMA, była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk! Wszystko to dzięki projektowi realizowanemu wspólnie z marką BLIK.

Joanna Jędrzejczyk pisząc o rozpoczęcie współpracy z Anonymo napisała na Instagramie:

– Esport od zawsze przewijał się w moim życiu, ale teraz mogę w końcu stać się aktywnie częścią tego świata! Dołączam do Anonymo Esports w roli inwestorki, a razem ze mną do gry wchodzi marka BLIK, która została partnerem kobiecej dywizji VALORANT. Wspólnymi siłami wprowadzimy kobiecy esport na wyższy poziom!

Joanna Jędrzejczyk walczyła w zawodowym MMA od roku 2012. W roku 2014 dostała się do UFC, a rok później wywalczyła pas mistrzowski wagi słomkowej. Tytuł obroniła pięć razy, a utraciła go w roku 2017 w walce z Rose Namajunas. Ostatecznie Joanna zakończyła karierę mają na swoim koncie 21 stoczonych pojedynków, z których 16 wygrała.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu