Kto teraz rządzi w KSW? – Maciej Kawulski odpowiada

In Biznes, Plany On

Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, od dłuższego czasu mówi w wywiadach, że organizacja, którą zarządza wraz z Martinem Lewandowskim, świetnie działa bez dużego udziału jej założycieli. Kto zatem rządzi dziś w KSW?

Maciej Kawulski w najnowszej rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po klatce został zapytany o to, kto dziś rządzi w organizacji KSW i odpowiadając na to pytanie stwierdził:

– Jeżeli mówimy o tym, po co została ta organizacja powołana, czyli do wybierania utalentowanych zawodników z tej części świata i konfrontowaniu ich ze sobą, to KSW rządzi Wojek (Wojsław Rysiewski – dyr. sportowy KSW – przyp. red.).

Maciej Kawulski przedstawił też swoje generalne spojrzenie na firmę i jej przyszłość.

– Przede wszystkim KSW jest firmą moją i Martina, przynajmniej z tego co wiem, jeszcze nie uległo to zmianie, ale na tym polega rozsądek i wydaje mi się, że każdy wielki amerykański producent w pewnym momencie rozsądnie podejmuje decyzję, że ok. ja już jestem stary, zatrudniam młodych i teraz za moje pieniądze będą to robić. Wydaje mi się, że tylko w ten sposób twoja firma może przetrwać ciebie. A znowu śmiem twierdzi, że koncepcja, którą wiele lat temu zaproponowało KSW, jest godna tego, żeby żyła dłużej niż ja. Tego sobie życzę.

Organizacja KSW powstała w roku 2004. Pierwsza gala została zorganizowana w restauracji Champions w Hotelu Mariott w Warszawie i przyciągnęła na wydarzenia około 300 osób. Do dziś KSW przygotowało ponad osiemdziesiąt różnych wydarzeń, w tym gale na PGE Narodowym, którą z trybun oglądało ponad 57 tysięcy widzów.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu