Trans-Fair sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

MMA Polska

Sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska i zbliżających się 7. Mistrzostw MMA została firma Trans-Fair sp. z o.o.

Już 27 maja odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 7. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Grodzisku Mazowiecki, w Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS. Sponsorem tego wydarzenia i samego Stowarzyszenia została marka z branży logistycznej Trans-Fair.

Firma Trans-Fair od 2006 roku świadczy usługi z zakresu przeprowadzek na terenie kraju i zagranicy. Marka stawia na ciągły rozwój, zapewnia wykwalifikowaną kadrę i gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Współpracuje z wieloma firmami zarówno w Polsce, jak i na terenie Niemiec.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Mobile Sliding Menu