Fundacja Pho3nix sponsorem reprezentacji Polski w MMA

In Marketing, Sponsoring On
Magda Czaban. Fot. IMMAF

Sponsorem reprezentacji kraju, wyłanianej przez Stowarzyszenie MMA Polska, na tegoroczne międzynarodowe zawody organizowane przez International Mixed Martial Arts Federation została Fundacja Pho3nix.

Już 2 sierpnia w Abu Zabi rozpoczną się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023, na które Stowarzyszenie MMA Polska powoła kadrę Polski. Przed nadchodzącym wydarzeniem do grona sponsorów reprezentacji dołączyła Fundacja Pho3nix, która będzie wspierać młodych sportowców nie tylko podczas najbliższych zawodów, ale również podczas Mistrzostw Europy IMMAF 2023 oraz całego procesu tworzenia kadry, wraz ze zgrupowaniami, integracją drużyny i rywalizacją na zawodach.

Dzięki zaangażowaniu Fundacji w sportowy świat i celom, które jej przyświecają, współpraca ze Stowarzyszeniem MMA Polska okazała się naturalnym krokiem w kierunku wsparcia młodzieży rywalizującej w mieszanych sztukach walki i w jej sportowym rozwoju.

Założona na początku 2020 roku w cieniu globalnej pandemii przez polskiego biznesmena i filantropa Sebastiana Kulczyka, Fundacja Pho3nix szybko rozwinęła się dzięki kilkunastu projektom w całej Europie i Australii, od lokalnych i regionalnych zawodów triathlonowych i obozów sportowych dla dzieci i młodzieży, po globalnie uznane próby bicia rekordów świata, zdobyte tytuły mistrzów świata i medale olimpijskie.

Realizując wiele projektów na całym świecie, Fundacja Pho3nix zawsze pozostaje wierna jednemu głównemu celowi – pomagać i inspirować dzieci do aktywności i rozwijać w nich życiowe umiejętności, które zdobywają przez uprawianie sportu. Fundacja skupia się na równym starcie dzieci – niezależnie od ich sytuacji społecznej, rodzinnej czy materialnej.

Nadchodzące Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023, będą kolejnym międzynarodowym wydarzeniem, w którym weźmie udział reprezentacja Polski, ale też pierwszym, na które Stowarzyszenie MMA Polska powoła kadrę kadetów, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia.

You may also read!

GliwiceKSWgalakibice

Piąta gala KSW w Gliwicach

Podczas nadchodzącej gali XTB KSW 89 organizacja KSW po raz piąty pojawi się w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie

Read More...
almma

ALMMA 237 Bochnia

Na początku grudnia Amatorska Liga MMA zawita ze swoim kolejnym wydarzeniem do Bochni. 2 grudnia 2023 r. zapraszamy na kolejną

Read More...

Mateusz Rębecki: „Bonus w UFC jest gamechangerem”

Mateusz Rębecki. Fot. instagram.com/rebeasti Mateusz Rębecki wygrał niedawno trzecią walkę w oktagonie UFC. Polak pokonał rywal

Read More...

Mobile Sliding Menu