1,2 miliona klientów Viaplay w Polsce

In Media, Wyniki medialne On
Torwar 26KSW
Fot. KSW

Dyrektor Viaplay na Europę poinformował, że liczba subskrybentów serwisu Viaplay w Polsce wynosi dziś około 1,2 miliona.

Serwis streamingowy Viaplay, z pośrednictwem którego można oglądać miedzy innymi gale KSW i PFL, sukcesywnie zyskuje nowych subskrybentów w Polsce. W rozmowie dla serwisu Rp.pl Alexander Bastin, dyrektor Viaplay na Europę powiedział ile subskrybentów marka pozyskała w Polsce.

– W Polsce zaczęliśmy działalność mocno od domeny sportowej i dziś mamy tu ok. 1,2 mln klientów. Ale Viaplay to nie tylko sport. Działamy bezpośrednio na 13 rynkach, a pośrednio na kolejnych 20. Zaczynaliśmy w pięciu skandynawskich krajach i to jest nasze domowe podwórko, gdzie oferujemy mieszankę treści sportowych oraz lokalnie produkowanych filmów, seriali i programów. Ta kombinacja pozwoliła nam stworzyć ofertę, która przyciąga różnych odbiorców. To samo chcemy osiągnąć w Polsce, tak żeby fan sztuk walki znalazł dla siebie propozycję na każdy wieczór, a nie tylko na jeden weekend, kiedy jest transmitowana przez nas gala KSW. I też żeby widz niebędący fanem KSW też znalazł coś dla siebie.

Należący do Viaplay Group serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. Główną siedzibą firmy jest Sztokholm. Viaplay Group jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.

Pod skrzydłami Viaplay fani mogą oglądać gale organizacji KSW, Professional Fighters League i Levels Fight League. Od pewnego czasu dostępne są również zmagania zawodników kickboxerskiej organizacji Glory.

Najbliższa gala KSW transmitowana w serwisie Viaplay odbędzie się 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas gali XTB KSW 81 dojdzie do boju mistrzowskiego o pas wagi półśredniej. W starciu tym zmierzy się dwóch najlepszych zawodników tej kategorii wagowej w KSW – niepokonany Adrian Bartosiński, zajmujący w rankingu pozycję pierwszą, zetrze się z Arturem Szczepaniakiem, numerem dwa tego zestawienia. Po tym wydarzeniu, 13 maja w Warszawskim Studiu ATM, zostanie zorganizowana gala KSW 82.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu