Martin Lewandowski: „Śmielej myślimy o Francji”

In Biznes, Plany On
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski

Organizacja KSW myśli o tym, żeby zadebiutować we Francji. Termin ewentualnej gali zależy jednak w dużym stopniu od tego, jak potoczy się walka Salahdine’a Parnasse’a na PGE Narodowym.

O gali KSW we Francji mówi się od dłuższego czasu. Podczas spotkania z mediami po KSW 80 Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy organizacji, przyznał, że KSW działa w temacie potencjalnego wydarzenia w tym kraju. Natomiast Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, w rozmowie z Arturem Mazurem na kanale Klatka po klatce powiedział:

– Francja jest na mapie tych krajów, w których bardzo chcemy zorganizować gale, tak samo jak Niemcy i inne duże rynki europejskie. Mamy coraz więcej, coraz ciekawszych zawodników, z Salahdine’em Parnasse’em na czele. Więc śmielej myślimy o Francji. Bliżej się przyglądamy. Chcielibyśmy w tym roku to zrobić.

Dużo jednak zależy od tego jak potoczy się walka Slahdine’a Parnasse’a podczas XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym.

– Bez Salahdine’a sobie nie wyobrażam wjazdu do Francji – powiedział Lewandowski. – Myślę, że dopiero po Narodowym będziemy ogłaszali, jeśli w ogóle, bo jest prawdopodobieństwo, że przeniesiemy to na następy rok.

Do tej pory KSW pojawiła się ze swoimi wydarzeniami w Anglii, Irlandii, Chorwacji i Czechach. Ostatni raz zagraniczną galę KSW zorganizowała w czeskim Libercu. Do wydarzenia doszło w lutym tego roku.

You may also read!

GliwiceKSWgalakibice

Piąta gala KSW w Gliwicach

Podczas nadchodzącej gali XTB KSW 89 organizacja KSW po raz piąty pojawi się w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie

Read More...
almma

ALMMA 237 Bochnia

Na początku grudnia Amatorska Liga MMA zawita ze swoim kolejnym wydarzeniem do Bochni. 2 grudnia 2023 r. zapraszamy na kolejną

Read More...

Mateusz Rębecki: „Bonus w UFC jest gamechangerem”

Mateusz Rębecki. Fot. instagram.com/rebeasti Mateusz Rębecki wygrał niedawno trzecią walkę w oktagonie UFC. Polak pokonał rywal

Read More...

Mobile Sliding Menu