Martin Lewandowski: „Śmielej myślimy o Francji”

In Biznes, Plany On
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski

Organizacja KSW myśli o tym, żeby zadebiutować we Francji. Termin ewentualnej gali zależy jednak w dużym stopniu od tego, jak potoczy się walka Salahdine’a Parnasse’a na PGE Narodowym.

O gali KSW we Francji mówi się od dłuższego czasu. Podczas spotkania z mediami po KSW 80 Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy organizacji, przyznał, że KSW działa w temacie potencjalnego wydarzenia w tym kraju. Natomiast Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, w rozmowie z Arturem Mazurem na kanale Klatka po klatce powiedział:

– Francja jest na mapie tych krajów, w których bardzo chcemy zorganizować gale, tak samo jak Niemcy i inne duże rynki europejskie. Mamy coraz więcej, coraz ciekawszych zawodników, z Salahdine’em Parnasse’em na czele. Więc śmielej myślimy o Francji. Bliżej się przyglądamy. Chcielibyśmy w tym roku to zrobić.

Dużo jednak zależy od tego jak potoczy się walka Slahdine’a Parnasse’a podczas XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym.

– Bez Salahdine’a sobie nie wyobrażam wjazdu do Francji – powiedział Lewandowski. – Myślę, że dopiero po Narodowym będziemy ogłaszali, jeśli w ogóle, bo jest prawdopodobieństwo, że przeniesiemy to na następy rok.

Do tej pory KSW pojawiła się ze swoimi wydarzeniami w Anglii, Irlandii, Chorwacji i Czechach. Ostatni raz zagraniczną galę KSW zorganizowała w czeskim Libercu. Do wydarzenia doszło w lutym tego roku.

You may also read!

mateusz gamrot

Mateusz Gamrot: „To jest moja ostatnia walka na kontrakcie”

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC, walki, która będzie

Read More...
MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska dalej działają razem. Od roku

Read More...

„Zaprzepaszczona szansa” – KSW na rynku niemieckim

Fot. KSW Organizacja KSW szykuje się do kolejnych zagranicznych wydarzeń. Nie ma jednak w planach pojawienia

Read More...

Mobile Sliding Menu