Jędrzejczyk: „Chcę, aby moi sportowcy byli wprowadzani do mainstreamu”

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Pomimo zakończenia sportowej kariery Joanna Jędrzejczyk cały czas intensywnie pracuje i chce rozwijać się w branży menadżerskiej.

Joanna Jędrzejczyk, która podczas zeszłorocznej gali UFC w Singapurze przegrała pojedynek z Weili Zhang, zaraz po walce ogłosiła przejście na sportową emeryturę. Mimo zakończenia kariery Joanna cały czas trenuje i myśli o tym, żeby jednak wrócić do oktagonu, ale na razie skupia się na innych aspektach swojego życia. W rozmowie z Jakubem Kłyszejką dla TVP Sport przyznała, że prowadzi aktualnie piętnaście różnych projektów.

– Większość to projekty biznesowe. Mocno rozwijam linię moich suplementów MyLabs.

Joanna chce też zintensyfikować swoje działa w świecie MMA, ale już od strony menadżerskiej.

– Robię to od wielu lat, trochę po cichu i potajemnie, ale czas wypływać na większe wody. Chcę wnieść klasę i wysoki poziom. Kiedy byłam mistrzynią UFC, to federacja nie miała problemu, aby wysłać PR-owca, zorganizować konferencje prasowe, dzień medialny i marketing. Chcę, aby moi zawodnicy mieli podobnie. Zależy mi, aby moi sportowcy byli wprowadzani do mainstreamu.

Joanna Jędrzejczyk walczyła w zawodowym MMA od roku 2012. W roku 2014 dostała się do UFC, a rok później wywalczyła pas mistrzowski wagi słomkowej. Tytuł obroniła pięć razy, a utraciła go w roku 2017 w walce z Rose Namajunas. Ostatecznie Joanna zakończyła karierę mają na swoim koncie 21 stoczonych pojedynków, z których 16 wygrała.

You may also read!

paweł pawlak

Paweł Pawlak: „Ode mnie samego będzie prawie z 600 osób”

Paweł Pawlak. Fot. KSW Podczas lipcowej gali w Łodzi Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej, stanie do

Read More...

ALMMA 243 Pyrzyce

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się pod koniec maja.  Po raz pierwszy na zawody Amatorskiej

Read More...

Jan Błachowicz wesprze Panthers Wrocław

Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football.

Read More...

Mobile Sliding Menu