„Są na to duże szanse” – Wrzosek o angażu Overeema przez KSW

In Walki i historie, Zawodnicy On
Arkadiusz Wrzosek. Fot. KSW

Arkadiusz Wrzosek, który miał okazję do treningów z Alistairem Overeemem, jest zdnia, że istnieją spore szanse na to, aby Holender wystąpił w organizacji KSW.

O potencjalnym angażu Alistaira Overeema, jednego z najbardziej znanych zawodników MMA i kickboxingu na świecie, w organizacji KSW, mów się od dawna. Holender jest wymieniany wśród potencjalnych rywali dla Phila De Friesa, mistrza KSW wagi ciężkiej i mówi się o tym, że mógłby zawalczyć podczas gali XTB KSW: Colosseum 2 na PGE Narodowym. Arkadiusz Wrzosek, który ma okazję trenować z Overeemem, w rozmowie z Antonim Partumem dla serwisu Sport.pl został zapytany o potencjalny angaż Holendra i odpowiedział:

– Są na to duże szanse. Tyle mogę powiedzieć.

Wrzosek odniósł się również do pytania o to, że styl De Friesa może nie pasować Overeemowi.

– Nie zgodzę się. Wielu fanów myśli, że Overeem trafił do kickboxingu z MMA, a było na odwrót. Walczył na galach K1 jako gwiazdor PRIDE. Alistar jest naprawdę bardzo dobrym zapaśnikiem, graplerem. To wszechstronny zawodnik, który ma dużo lepszą stójkę niż De Fries, więc na pewno byłby wartościowym rywalem dla Phila. Poza tym Brytyjczyk nigdy nie mierzył się z tak mocnym rywalem. A na pewno nie w ostatnich walkach.

24 lutego organizacja KSW ogłosiła, że po raz drugi w historii przygotuje swoją galę na PGE Narodowym i ponownie będzie chciała pobić rekord liczby widzów oglądających na żywo to wydarzenie. Już 3 czerwca 2023 roku odbędzie się XTB KSW Colosseum 2. KSW niedawno ogłosiło, że na wydarzenie sprzedano już ponad 10 tysięcy biletów.

 

You may also read!

UFC migu

UFC 286 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów gali UFC 286: Edwards vs Usman 3. Wydarzenie odbyło się w Londynie

Read More...

„Słynął z bardzo szybkich rąk” – Marian Ziółkowski o rywalu dla Mameda

Marian Ziółkowski, mistrz KSW wagi lekkiej, przedstawił czterech rywali, którzy mogliby potencjalnie zmierzyć się z Mamedem Khalidovem w walce

Read More...
Artur Szpilka

Artur Szpilka: „Wyzwanie i szansa, ale też każdy z nas walczy dla siana”

Artur Szpilka. Fot. KSW Artur Szpilka nie kryje, że jednym z elementów, które sprawiły, że zmierzy

Read More...

Mobile Sliding Menu