Mateusz Gamrot: „Poddanie albo trzyrundowa wojna na wyniszczenie”

In Walki i historie, Zawodnicy On
mateusz gamrot
Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot zaplanował sobie dwa scenariusze na nadchodzącą walkę podczas gali UFC 285.

Już 4 marca Mateusz Gamrot powróci do klatki UFC i podczas gali w T-Mobile Arenie w Las Vegas zmierzy się z Jalinem Turnerem. Polak wszedł do tej walki w zastępstwie, ale zapewnia, że cały czas był w treningu i jest gotów na nadchodzący pojedynek. W rozmowie z Tomaszem Dębkiem dla Faktu Mateusz powiedział, jakie scenariusze nadchodzącej walki zaplanował.

– Wyciągnąłem wnioski z poprzedniego pojedynku. Nie będę nastawiony tylko na zapasy. Wierzę w swoje pięści i umiejętności stójkowe. Walka z Turnerem może być przekrojowa. Chcę wyjść i wymieniać z nim ciosy. A zapasów użyć dopiero w późniejszym etapie walki. Mam w głowie dwa realne scenariusze. Albo trzyrundowa wojna na wyniszczenie albo szybko go przewrócę, skontroluję w parterze i poddam.

Mateusz Gamrot zajmuje dziś siódme miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC i cały czas chce piąć się na szczyt. Polak ma za sobą sześć walk w klatce UFC – wygrał cztery z nich. W ostatnim boju zmierzył się z Beneilem Dariushem i musiał uznać jego wyższość w oktagonie.

You may also read!

UFC migu

UFC 286 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów gali UFC 286: Edwards vs Usman 3. Wydarzenie odbyło się w Londynie

Read More...

„Słynął z bardzo szybkich rąk” – Marian Ziółkowski o rywalu dla Mameda

Marian Ziółkowski, mistrz KSW wagi lekkiej, przedstawił czterech rywali, którzy mogliby potencjalnie zmierzyć się z Mamedem Khalidovem w walce

Read More...
Artur Szpilka

Artur Szpilka: „Wyzwanie i szansa, ale też każdy z nas walczy dla siana”

Artur Szpilka. Fot. KSW Artur Szpilka nie kryje, że jednym z elementów, które sprawiły, że zmierzy

Read More...

Mobile Sliding Menu