Nokaut w wykonaniu Ramzana Jembieva z ponad milionem wyświetleń

In Media, Wyniki medialne On

Nokaut w wykonaniu Ramzana Jembieva na gali KSW 79 został wybrany najlepszym nokautem wieczoru, a w mediach społecznościowych był już oglądany ponad milion razy.

Trzeci pojedynek gali KSW 79 w Czechach przyniósł starcie będącego na fali trzech wygranych z rzędu Francuza, Ramzana Jembieva z niepokonanym Brazylijczykiem, Murilo Delfino. Panowie od początku postawili na mocne ataki w stójce i tak przewalczyli całą pierwszą rundę. Druga odsłona walki potrwała dosłownie chwilę. Ramzan ruszył do ataku i pięknym wysokim kopnięciem na głowę posłał na deski Murilo Delfino. Akcja w wykonaniu Ramzana Jembieva została nagrodzona za najlepsze nokauty wieczoru. Co ciekawe, wzbudziła też ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych. Na Twitterze była wyświetlana ponad 226 tysięcy razy, a na Instagramie aż 786 tysięcy razy. We wszystkich mediach społecznościowych, w których KSW ma swoje profile, materiał z akcją kończącą były wyświetlany sporo ponad milion razy.

Mający zaledwie 23 lata Ramzan Jembiev bywa nazywany cudownym dzieckiem klubu Atch Academy, w którym trenuje razem z Salahdine’em Parnasse’em, mistrzem KSW wagi piórkowej i tymczasowym czempionem wagi lekkiej. Jembiev zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2018. Aktualnie jest na fali czterech wygranych z rzędu, które zdobył walcząc dla organizacji 100% Fight i ostatnio dla KSW.

You may also read!

almma

ALMMA 241 Lądek Zdrój

Amatorska Liga MMA wraca z kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się na Dolnym Śląsku. 20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Lądka

Read More...

UFC 300: Pereira vs Hill – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 300: Pereira

Read More...

Salahdine Parnasse: „Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi”

Salahdine Parnasse. Fot. KSW Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, już 6 kwietnia stanie

Read More...

Mobile Sliding Menu